مرور و جمع بندی نوروزی کنکور 1401 ، با آزمون های گزینه دو


مرور و جمع بندی نوروزی کنکور 1401 ، با آزمون های گزینه دو

برنامه ریزی عید کنکوری ها قبل از شروع تعطیلات

اگر پایه دوازدهم و یا داوطلب کنکور هستید، احتمالا می خواهید بدانید که چگونه باید از فرصت تعطیلات عید استفاده کنید و درس های خود را جمع بندی کنید؟

پاسخ شما اینجاست. برنامه نوروزی مرور و جمع بندی گزینه دو، با برنامه ریزی مطالعاتی روزانه، 2 آزمون آزمایشی هدفمند و نرم افزارهای مشاوره کنکور تخمین رتبه، انتخاب رشته مجازی، آخرین قبولی های و کارنامه های کنکور!

لازم است بدانید که آزمون های جمع بندی چندین کاربرد دارند. برخی از مهم ترین اهدافی که از آزمون دادن در دوران جمع بندی دنبال می کنیم عبارتند از:

مدیریت انرژی و زمان: تمرین تقسیم انرژی در مدت زمان آزمون

مهارت سوییچینگ ذهن: تمرین بازیابی اطلاعات از محل های مختلف ذهن و حافظه

اصلاح برنامه ریزی: تشخیص نقاط قوت و ضعف و برنامه ریزی بر مبنای آنها به کمک تحلیل آزمون

برنامه ریزی برای کنکور در عید با گزینه دو

توصیه مشاوران استفاده مفید از تعطیلات نوروز و مرور و جمع بندی دروس پایه دهم و یازدهم است. از همین رو گزینه دو با برنامه مطالعاتی روزانه در این ایام، و نیز دو آزمون جمع بندی با شما همراه خواهد بود.

تاریخ برگزاری

مهلت ثبت نام

محدوده بندی

جمعه ۵ فروردین ۱۴۰1

1400/01/02

جمع بندی پایه دهم

جمعه ۱۲ فردوردین ۱۴۰1

1400/01/09

جمع بندی پایه یازدهم

* اگر تاکنون موفق به ثبت نام نشده اید همین حالا اقدام کنید و همراه با برنامه های گزینه دو، از فرصتی که در ایام عید در اختیار دارید به بهترین نحو بهره ببرید.

ثبت نام اینترنتی

شیوه برگزاری آزمون های مرور و جمع بندی نوروز 1401

شیوه برگزاری به صورت آنلاین و در نرم افزار و اپلیکیشن بانک سوال گزینه دو خواهد بود. شما می‌توانید به راحتی از هر جایی که هستید با گوشی موبایل، تبلت و یا کامپیوتر خود در آزمون شرکت کنید و همزمان با مشاهده سوالات، با لمس یا کلیک بر روی گزینه مورد نظر پاسخ خود را ثبت کنید. همچنین از سایر امکاناتی که برای راحتی شما در حین آزمون در نظر گرفته شده، مانند نشان دار کردن سوالات ، تکنیک ضربدرمنها، دارک مود، و یا جابجایی سریع بین دروس و ... استفاده کنید تا مدیریت آزمون برای شما آسان‌‌تر شود.

ساعت و مهلت شروع، مدت زمان پاسخگویی، دریافت دفترچه پاسخ تشریحی و سایر اطلاعات زمانی مربوطه، همچون گذشته در اطلاعیۀ شیوه برگزاری و در هفته منتهی به آزمون، در سایت گزینه دو اعلام می شود. بنابراین توصیه می کنیم حتما در زمان مقرر به سایت و شبکه های اجتماعی گزینه دو مراجعه کنید.

کارنامه هوشمند و انتخاب رشته مجازی پس از هر آزمون 

در آزمون های نوروزی مرور و جمع بندی نیز همانند سایر آزمون های آنلاین گزینه دو، 8 کارنامه هوشمند به داوطلبان ارائه می شود و پس از آن نیز دسترسی به رفع اشکال هوشمند وجود خواهد داشت. انتخاب رشته مجازی بر اساس نتایج کنکور 1400 نیز در قالب یکی از کارنامه های مفید یه نام " رشته های قبولی" برای شما فعال خواهد بود. شما می توانید با کمک این کارنامه چندین مرتبه رشته ها و دانشگاه ها و شهرهای مورد علاقه خود را فیلتر کنید و کد رشته های قبولی خود را بر اساس عملکردتان و متناسب با آزمون سراسری 1400 بررسی نمایید.


شروع مطالعه برای کنکور از عید و نحوه برنامه ریزی

گزینه دو در این ایام و برطرف کردن پرسش های مربوط به چگونگی مطالعه و نحوه درس خواندن در نوروز، با  برنامه های مشاوره ای در سایت و اینستاگرام، با شما همراه خواهد بود. برنامه لایو های مشاوره ای در اینستاگرام به این ترتیب است:

22 اسفند

روزهای سرنوشت ساز - 22 اسفند 

23 اسفند

برنامه ریزی ویژه دوران نوروز (قسمت دوم)

 چنانچه موفق نشدید به صورت زنده این لایو ها را مشاهده کنید، می توانید آن را به صورت IGTV در صفحه اینستاگرام گزینه دو تماشا کنید و یا فایل کامل آنها را با کلیک بر روی عنوان لایو در جدول بالا مشاهده کنید.

صفحه اینستاگرام گزینه دو

نرم افزارهای مشاوره کنکور، ویژه داوطلبان کنکور 1401

در طول تعطیلات نوروز 1400، نرم افزاهای مورد نیاز و کاربردی داوطلبان کنکور که توسط متخصصین ما با بالاترین دقت و استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی ها مانند هوش مصنوعی آماده شدند و تا کنون نیز فقط در دسترس داوطلبان گزینه دو بودند، به صورت محدود برای تمام داوطلبان و مشاوران کنکور فعال می شود. این نرم افزارها در ادامه به صورت خلاصه معرفی شدند و شما می توانید برای دسترسی به هرکدام، روی نرم افزار کلیک کنید.

تخمین رتبه: درصدهایی که فکر می کنید در کنکور به دست خواهید آورد را به همراه گروه آزمایشی و سهمیه خود مشخص کنید تا به شما بگوییم اگر در کنکور 1400 همین درصدها را داشتی، چه رتبه ای به دست می آوردی.

انتخاب رشته مجازی: برای این کار باید اول با ورود اطلاعات درصدهایت، تخمین رتبه بگیری و سپس با انتخاب دکمه "مشاهده رشته های قبولی"، می توانید رشته هایی که در کنکور 1400 با رتبه تخمین زده شدهف پذیرفته شده اند را مشاهده کنید و حتی با فیلتر شهر و رشته مورد علاقه خود، نتایج را برای خودتان شخصی سازی کنید.

مشاوره ارتقای رتبه: با این نرم افزار پس از تخمین رتبه می توانید ساده ترین روش برای ارتقای رتبه خود را پیدا کنید. این نرم افزار ویژه کنکوری های گزینه دوست.

آخرین قبولی ها: رشته و دانشگاه مورد علاقه تان را مشخص کنید تا بدانید در آزمون سراسری 1400، حدود آخرین رتبه قبولی در این رشته چند بوده است.

کارنامه های کنکور 1400 : ما در گزینه دو با اطلاعات کامل به شما مشاوره می دهیم. کافیست سهمیه و رتبه موردنظرتان را انتخاب کنید تا کارنامه قبولی های کنکور 1400 را مشاهده کنید.


2 سال قبل  

تعداد مشاهده 35844