مهلت ثبت نام در کنکور ۹۸ تمدید شد


مهلت ثبت نام در کنکور ۹۸ تمدید شد

ایرنا: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش از تمدید مهلت ثبت نام در کنکور سراسری ۹۸ دانشگاه‌ها تا ۶ اسفندماه جاری خبر داد.

 حسین توکلی اظهار کرد: تمام داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ برای پذیرش در رشته‌های با آزمون در دوره‌های روزانه، نوبت دوم «شبانه»، نیمه‌حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور، مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی همچنین متقاضیان تحصیل در رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی تا روز دوشنبه ۶ اسفندماه می‌توانند اقدام کنند.

به گفته مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور، آن دسته از داوطلبانی که پیشتر ثبت نام کردند، در صورت تمایل تا ۶ اسفندماه می‌توانند نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام خود اقدام کنند.

 توکلی در مورد مدرک تحصیلی مورد در این آزمون، خاطرنشان کرد: دانش آموزان شاخه نظری نظام آموزشی جدید ۳-۳-۶ (علوم ریاضی، علوم تجربی، علوم انسانی و هنر) که مدرک دیپلم خود را تا ۳۱ مردادماه ۹۸ دریافت می‌کنند، مشمول تأثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ طبق ضوابط می‌شوند.

 وی ادامه داد: آن دسته از دانش آموزان شاخه نظری نظام آموزشی جدید ۳-۳-۶ که مدرک دیپلم خود را تا ۳۱ مردادماه ۹۷ دریافت نکرده اند و چنانچه موفق به دریافت مدرک دیپلم خود تا ۳۱ شهریورماه ۹۸ شوند، منعی برای ثبت‌نام و شرکت در آزمون مذکور ندارند، ولی سوابق تحصیلی برای آنان اعمال نخواهد شد.

5 سال قبل  

تعداد مشاهده 1015