چرا در سایت موسسه گزینه دو نام، مشخصات ، نام مدرسه و یا شهر های نفرات برتر آزمون های گزینه دو درج نمیشه؟


چرا در سایت موسسه گزینه دو نام، مشخصات ، نام مدرسه و یا شهر های نفرات برتر آزمون های گزینه دو درج نمیشه؟

یکی از سوال هایی که اغلب توسط داوطلب های کنکور و دانش آموزان پرسیده می شود اینست که چرا در سایت موسسه گزینه دو نام، مشخصات ، نام مدرسه و یا شهر های نفرات برترآزمون های گزینه دو درج نمیشه؟


✅ در پاسخ باید گفت چند دلیل وجود دارد که به طور خلاصه عرض می نماییم :

1- اگرچه ممکن است پنج درصد برتر آزمون ها از اینکه اسمشان در سایت نوشته شده خوشحال می شوند ولی اثرات سوء و مضری روی 95 درصد باقیمانده می گذارد که برخی از آنها عبارتند از : بروز مشکلات روحی و بی انگیزگی و دلسردی و یا خدای نکرده انصراف از ادامه رقابت به دلیل فاصله با دیگران و یا از دست دادن تمرکز هنگام درس خواندن باعث می شود ما نتوانیم این کار را انجام بدهیم .

2- دلیل دیگه اینکه این موضوع ممکنه باعث بروز یک رقابت ناسالم بشود و بعضی ها را به فکر تقلب و کارهای دیگر بیندازد .

3- سومین دلیل را با یه مثال براتون توضیح میدهم اگر فردی که در یک مسابقه دوچرخه سواری شرکت کرده دائم بخواهد به دیگران نگاه کند که چه کسی جلو افتاده و چه کسی عقب توجه و تمرکزش از کار خودش کم میشه و ممکنه تعادل خودش را ازدست بدهد و از ادامه مسیر باز بماند برای همین ما هم نمیخواهیم شرکت کنندگان در آزمون دچار این نوع رقابت شوند .

4- آخرین دلیل هم اینکه مشاورین موسسه گزینه دو معتقدند برای طی کردن روند آموزشی موفق مقایسه افراد با دیگران و خصوصاً نفرات برتر اثر مطلوب نداشته و بهتر است هر فرد با خودش مقایسه شود لذا به همین دلیل این رقابت را نمیخواهیم دامن بزنیم.

درحال بارگذاری...
دانلود چرا در سایت موسسه گزینه دو نام، مشخصات ، نام مدرسه و یا شهر های نفرات برتر آزمون های گزینه دو درج نمیشه؟ (فیلم) - 8.31 MB
2 ماه قبل  

تعداد مشاهده 208904