دفترچه سوال عمومی و اختصاصی آزمون های حضوریبه اطلاع کاربران محترم سایت می رساند، دفترچه سوال عمومی و اختصاصی آزمون های آزمایشی گام اول 98 موسسه گزینه دو  ساعت 11:45 روز آزمون صرفا برای داوطلبان شرکت کننده در طرح گام اول 98 قابل دسترسی می باشد.


🎯 از تابستان 98 دسترسی به دفترچه سوال عمومی و اختصاصی آزمون های حضوری موسسه گزینه دو صرفا در اختیار داوطلبان شرکت کننده در آزمون ها و ارزشیابی های گزینه دو در سال تحصیلی 99-98 ، مدارس، دبیران و مشاوران خواهد بود و دیگر دسترسی عمومی برای سایر کاربران (مهمان و اعضای عادی سایت) وجود نخواهد داشت. همچنین این آزمون ها در کانال های موسسه نیز منتشر نخواهد شد.

✅ داوطلبان و دانش آموزان شرکت کننده در آزمون های سال تحصیلی 99-98 و همچنین مدارس، دبیران و مشاوران برای مشاهده این آرشیو می بایست حتما با نام کاربری ای که هنگام ثبت نام در آزمون ها دریافت کرده اند(چه از طریق نمایندگی چه از طریق سایت) وارد سایت شوند.

برای اطلاعات بیشتر به اطلاعیه ای که در همین بخش منتشر شده مراجعه نمایید.


برای مشاهده دفترچه پاسخ تشریحی آزمون های گام اول 98  اینجا را کلیک نمایید.

برای مشاهده آرشیو آزمون های سال های گذشته اینجا را کلیک نمایید.

 

 

 سوالات آزمون های گزینه دو منحصراً متعلق به موسسه آموزشی - فرهنگی گزینه دو است. چاپ، تکثیر و انتشار سوالات به هر روش (الکترونیکی، کاغذی و ...) قبل و یا بعد از برگزاری آزمون، برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی (حتی با ذکر منبع) ممنوع است و متخلفین تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند.

نمایش توضیحات بستن توضیحات

      درحال بارگذاری

    اطلاعات دیگری برای نمایش وجود ندارد