برنامه مطالعاتیبرنامه مطالعاتی خدمت اختصاصی داوطلبان و دانش آموزان شرکت کننده در آزمون های آزمایشی و ارزشیابی های پیشرفت تحصیلی در طرح سال تحصیلی 98-97 بوده که بعد از هر مرحله از آزمون های حضوری متناسب با محدوده آزمون بعدی ارایه خواهد شد. دسترسی به برنامه مطالعاتی صرفا از طریق ثبت نام در طرح سال تحصیلی 98-97 برای شرکت کنندگان امکان پذیر می باشد. برای استفاده از این خدمت باید با نام کاربری و رمز عبور ویژه این طرح که هنگام ثبت نام دریافت کرده اید، وارد سایت شوید. این برنامه برای عموم کاربران سایت (غیر شرکت کنندگان در آزمون ها) از طریق سایت قابل دسترسی نمی باشد.

تذکر : با توجه به درخواست کاربران سایت، برنامه مطالعاتی روزانه داوطلبان نظام قدیم برای عموم کاربران صرفا از طریق کانال تلگرام https://t.me/g2_old به صورت روزانه (هر روز برنامه مطالعاتی روز بعد)  و برنامه مطالعاتی هفتگی داوطلبان نظام جدید صرفا از طریق کانال تگرام https://t.me/G2_konkur به صورت هفتگی (هر جمعه برنامه مطالعاتی هفته آینده) منتشر خواهد شد.

مجددا تاکید می گردد دسترسی به برنامه مطالعاتی برای کاربران عمومی سایت (غیر شرکت کنندگان) فقط از طریق کانال های فوق امکان پذیر می باشد. 


دوستان عزیز سلام

برنامه‌ای عمل کردن از مهم‌ترین بخش‌های فعّالیّت مطالعاتی دانش‌آموزان و مکتوب بودن این برنامه از اهمّیّت ویژه‌ای برخوردار است.

اگرچه برنامه‌ی آزمون‌های آزمایشی به‌عنوان «برنامه‌ی بلند مدّت راهبردی» برای تمام داوطلبان یکسان است امّا برای تنظیم برنامه‌های «میان مدّت» و «کوتاه مدّت» متناسب با وضعیّت داوطلبان باید به گونه‌ای متفاوت عمل نمود.

🔆 اصولاً داوطلبان آزمون سراسری به دو گروه عمده تقسیم می‌شوند:

🔵 گروه نخست داوطلبانی که برای آماده‌سازی خود از کلاس (مدرسه یا آموزشگاه) استفاده می‌کنند (مانند دانش آموزان در حال تحصیل پایه دوازدهم). برای این گروه اولویّت اوّل پوشش دادن درس‌ها و مباحثی است که در کلاس می‌آموزند. برای این‌ گروه صرفاً می‌توان برنامه‌ی میان مدّت تنظیم نمود و تنظیم و تهیّه‌ی برنامه‌ی کوتاه مدّت روزانه کاری است که باید شخصاً انجام دهند. به همین جهت برای این گروه از داوطلبان اقدام به ارائه‌ی برنامه‌ی هفتگی می‌نماییم.

🔵 گروه دوم داوطلبانی هستند که شخصاً فعّالیّت مطالعاتی را دنبال می‌کنند و عملاً وقت آزاد بیش‌تری برای انجام فعّالیّت مطالعاتی دارند (مانند فارغ التحصیلان نظام قدیم).برای این گروه  برنامه‌ی مطالعاتی را در قالب برنامه‌ی کوتاه مدّت روزانه ارائه می‌نماییم.

⭕️ لازم است هریک از داوطلبان متناسب با شرایطی که دارند از برنامه‌ی ویژه‌ی خود استفاده نمایند.

🔆 دانش‌آموزان پایه های دهم و یازدهم:

 🔵 برای دانش آموزان پایه های دهم و یازدهم علاوه بر اینکه برنامه‌ی آزمون‌های آزمایشی یکسان است، اولویّت اوّل پوشش دادن درس‌ها و مباحثی است که در کلاس می‌آموزند. برای این‌ گروه صرفاً می‌توان برنامه‌ی میان مدّت تنظیم نمود و تنظیم و تهیّه‌ی برنامه‌ی کوتاه مدّت روزانه کاری است که باید شخصاً انجام دهند. به همین جهت برای این گروه از دانش آموزان اقدام به ارائه‌ی برنامه‌ی هفتگی می‌نماییم.

نمایش توضیحات بستن توضیحات

      درحال بارگذاری

    اطلاعات دیگری برای نمایش وجود ندارد