آرشیو آزمون های گزینه دو آزمون های آزمایشی گزینه دو (ویژه داوطلبان آزمون سراسری) و ارزشیابی های پیشرفت تحصیلی (ویژه دانش آموزان دوره های اول و دوم متوسطه) از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و پرسش های آن استاندارد است و اهداف آموزشی داوطلبان کنکور را در سال چهارم/دوازدهم (تطابق بسیار زیاد پرسش ها با آزمون های سراسری) و در دوره های اول و دوم متوسطه (دسترسی به  پرسش ها و مفاهیم و محتواهای استاندارد) تامین می کند.

به همین جهت بسیاری از داوطلبان و دانش آموزان مایلند به نمونه پرسش های گزینه دو در سال های قبل دسترسی داشته باشند. بخشی از این آرشیو به تدریج و از ابتدای سال تحصیلی 97-96 در اختیار داوطلبان و دانش آموزان شرکت کننده در آزمون های گزینه دو قرار می گیرد.


لازم به ذکر است آرشیو ارزشیابی های سال های گذشته ویژه دوره اول متوسطه صرفا در اختیار مدیران مدارس می باشد و دانش آموزان در صورت تمایل می توانند از مسیولین مدارس به آنها دسترسی داشته باشند.

آزمون های سال تحصیلی 98-97 موسسه گزینه دو نیز از طریق لینک های زیر قابل دسترسی می باشد.

برای مشاهده دفترچه های سوال عمومی و اختصاصی آزمون ها و ارزشیابی ها  اینجا را کلیک نمایید.

برای مشاهده دفترچه پاسخ تشریحی آزمون ها و ارزشیابی ها اینجا را کلیک نمایید.

 

 

 سوالات آزمون های گزینه دو منحصراً متعلق به موسسه آموزشی - فرهنگی گزینه دو است. چاپ، تکثیر و انتشار سوالات به هر روش (الکترونیکی، کاغذی و ...) قبل و یا بعد از برگزاری آزمون، برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی (حتی با ذکر منبع) ممنوع است و متخلفین تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند.

نمایش توضیحات بستن توضیحات

      درحال بارگذاری

    اطلاعات دیگری برای نمایش وجود ندارد