آرشیو آزمون های سال گذشته (PDF)با اتمام سال تحصیلی 99-98 و برگزاری کنکور 99 ، مهلت دسترسی به خدمات اختصاصی (دفترچه سوال و پاسخ تشریحی، آرشیو آزمون ها ، بانک سوال و.. ) داوطلبان سال گذشته به اتمام رسیده است.

🎯داوطلبان شرکت کننده در آزمون های گزینه دو در سال تحصیلی 00-99 صرفا به آرشیو آزمون ها و ارزشیابی های سال تحصیلی 99-98 با زمان بندی جدول زیر دسترسی خواهند داشت که می بایست حتما با نام کاربری ای که هنگام ثبت نام در آزمون ها دریافت کرده اند وارد پنل کاربری خود در سایت شوند.اگر در ورود به پنل کاربری خود در سایت مشکلی دارید اینجا را کلیک کنید و و یا صرفا از طریق نمایندگی شهر خود نام کاربری آزمونی را  دریافت نمایید.

ردیفمقطع زمان فعال سازی - مرحله اولزمان فعال سازی - مرحله دوم
زمان فعال سازی - مرحله سوم
1
پایه دوازدهم1 مهر 99 - آزمون های مرحله  1 تا 51 بهمن 99 - آزمون های مرحله 6 تا 10
خرداد 1400 - آزمون های 11، 12 و جامع
2پایه دهم و یازدهم1 مهر 99 - ارزشیابی های مرحله 1 تا 5
1 بهمن 99 - ارزشیابی های مرحله  6 تا 10
-----------
3پایه هفتم، هشتم و نهم1 مهر 99 - ارزشیابی های مرحله 1 تا 3
1 بهمن 99 - ارزشیابی های مرحله 4 تا 6
-----------

  دسترسی عمومی برای سایر کاربران (مهمان و اعضای عادی سایت) وجود نخواهد داشت. همچنین این آزمون ها در کانال های تلگرامی موسسه نیز منتشر نخواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر به 
اطلاعیه ای که در همین بخش منتشر شده مراجعه نمایید.

دفترچه های سوال عمومی و اختصاصی
دفترچه پاسخ تشریحی
 

 

 سوالات آزمون های گزینه دو منحصراً متعلق به موسسه آموزشی - فرهنگی گزینه دو است. چاپ، تکثیر و انتشار سوالات به هر روش (الکترونیکی، کاغذی و ...) قبل و یا بعد از برگزاری آزمون، برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی (حتی با ذکر منبع) ممنوع است و متخلفین تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند.

نمایش توضیحات بستن توضیحات

      درحال بارگذاری

    اطلاعات دیگری برای نمایش وجود ندارد