دفترچه سوال و پاسخ تشریحی آزمون ها (PDF) نکته مهم: دفترچه سوال و پاسخ تشریحی سال تحصیلی 00-99 برای دوره اول و دوم متوسطه از 31 خرداد و برای داوطلبان کنکور 1400 از  20 تیر بصورت سیستمی غیرفعال شده و پس از آن به هیچ وجه فعال نخواهد شد.

🎯 دسترسی به دفترچه پاسخ تشریحی آزمون ها فقط برای شرکت کنندگان در آزمون ها و ارزشیابی های گزینه دو در سال تحصیلی 00-99 خواهد بود. دسترسی عمومی برای سایر کاربران (مهمان و اعضای عادی سایت) وجود نخواهد داشت. همچنین این آزمون ها در کانال های موسسه نیز منتشر نخواهد شد.

چنانچه در آزمون ها شرکت کرده اید ولی فایل آزمون را مشاهده نمی کنید قطعا به دلیل ورود به سایت با  کاربری ای غیر از کاربری ای که هنگام ثبت نام دریافت کرده اید، است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه اینجا را کلیک کنید و یا از طریق نمایندگی شهر خود، نام کاربری آزمونی را دریافت نموده و از طرح سوال در قسمت نظرات سایت خودداری نمایید.

 

 سوالات آزمون های گزینه دو منحصراً متعلق به موسسه آموزشی - فرهنگی گزینه دو است. چاپ، تکثیر و انتشار سوالات به هر روش (الکترونیکی، کاغذی و ...) قبل و یا بعد از برگزاری آزمون، برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی (حتی با ذکر منبع) ممنوع است و متخلفین تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند.

نمایش توضیحات بستن توضیحات

      درحال بارگذاری

    اطلاعات دیگری برای نمایش وجود ندارد