برنامه مطالعاتیبرنامه مطالعاتی خدمت اختصاصی داوطلبان و دانش آموزان شرکت کننده در آزمون های آزمایشی در طرح گام اول 98 بوده که بعد از هر مرحله از آزمون های حضوری متناسب با محدوده آزمون بعدی ارایه خواهد شد. دسترسی به برنامه مطالعاتی صرفا از طریق ثبت نام در طرح گام اول برای شرکت کنندگان امکان پذیر می باشد. برای استفاده از این خدمت باید با نام کاربری و رمز عبور ویژه این طرح که هنگام ثبت نام دریافت کرده اید، وارد سایت شوید. این برنامه برای عموم کاربران سایت (غیر شرکت کنندگان در آزمون ها) از طریق سایت قابل دسترسی نمی باشد.

تذکر:
 1)  برنامه مطالعاتی طرح گام اول ویژه داوطلبان نظام جدید می باشد و برنامه مطالعاتی داوطلبان نظام قدیم از مهرماه برای شرکت کنندگان در آزمون های سال تحصیلی 99-98 از همین بخش ارایه خواهد شد.

 2) مجددا تاکید می گردد دسترسی به برنامه مطالعاتی برای کاربران عمومی سایت (غیر شرکت کنندگان) امکان پذیر نمی باشد. 


نحوه دسترسی به خدمات آموزشی و مشاوره ای اختصاصی پس از Login در سایت، توضیحات نام کاربری و رمز عبور


✅ ویژگی های برنامه مطالعاتی گام اول

📊 برنامه‌ای عمل کردن از مهم‌ترین بخش‌های فعّالیّت مطالعاتی داوطلبان آزمون سراسری است و مکتوب بودن این برنامه از اهمّیّت ویژه‌ای برخوردار است.
اگرچه برنامه‌ی آزمون‌های آزمایشی به‌عنوان «برنامه‌ی بلند مدّت راهبردی» برای تمام داوطلبان یکسان است امّا برای تنظیم برنامه‌های «میان مدّت» و «کوتاه مدّت» متناسب با وضعیّت داوطلبان باید به گونه‌ای متفاوت عمل نمود. اصولاً داوطلبان به سه گروه عمده تقسیم می‌شوند.
 
🔸 سطح خوب: ویژه داوطلبانی است که در آزمون تعیین سطح عملکرد مناسبی داشته اند یا می توانند در مدت زمان تابستان، زمان زیادی را به اجرای برنامه مطالعاتی اختصاص دهند.

🔹 سطح قابل قبول: ویژه داوطلبانی است که در آزمون تعیین سطح عملکرد مطلوبی داشته اند یا در طول می توانند مدت زمان کمتری را به مطالعه اختصاص دهند.

🔸سطح نیازمند تلاش: ویژه داوطلبانی است که در آزمون تعیین سطح، عملکرد مناسبی نداشته اند یا به دلیل شروع کلاس های مدرسه یا آموزشگاه می توانند فرصت کمتری را به فعالیت مطالعاتی بپردازند.

❇️ لازم است هریک از داوطلبان متناسب با شرایطی که دارند از برنامه‌ی ویژه‌ی خود استفاده نمایند تا به نتایج دلخواه خود دست پیدا نمایند.

نمایش توضیحات بستن توضیحات

      درحال بارگذاری

    اطلاعات دیگری برای نمایش وجود ندارد