آرشیو آزمون های گزینه دو
 آزمون های آزمایشی گزینه دو (ویژه داوطلبان کنکور) و ارزشیابی های پیشرفت تحصیلی (ویژه دوره های اول و دوم متوسطه) از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و پرسش های آن استاندارد است و اهداف آموزشی داوطلبان کنکور را در سال چهارم/دوازدهم (تطابق بسیار زیاد پرسش ها با آزمون های سراسری) و در دوره های اول و دوم متوسطه (دسترسی به  پرسش ها و مفاهیم و محتواهای استاندارد) تامین می کند.


🎯 از تابستان 98  دسترسی به مجموعه آزمون ها و ارزشیابی های موسسه گزینه دو در سال های گذشته صرفا در اختیار داوطلبان شرکت کننده در آزمون ها و ارزشیابی های گزینه دو در سال تحصیلی 99-98 ، مدارس، دبیران و مشاوران خواهد بود و دیگر دسترسی عمومی برای سایر کاربران (مهمان و اعضای عادی سایت) وجود نخواهد داشت. همچنین این آزمون ها در کانال های موسسه نیز منتشر نخواهد شد.

✅ داوطلبان و دانش آموزان شرکت کننده در آزمون های سال تحصیلی 99-98 و همچنین مدارس، دبیران و مشاوران برای مشاهده این آرشیو می بایست حتما با نام کاربری ای که هنگام ثبت نام در آزمون ها دریافت کرده اند(چه از طریق نمایندگی چه از طریق سایت) وارد سایت شوند.

برای اطلاعات بیشتر به 
اطلاعیه ای که در همین بخش منتشر شده مراجعه نمایید.


آزمون های گام اول 98 موسسه گزینه دو نیز از طریق لینک های زیر قابل دسترسی می باشد.

برای مشاهده دفترچه های سوال عمومی و اختصاصی آزمون های گام اول 98  اینجا را کلیک نمایید.

برای مشاهده دفترچه پاسخ تشریحی آزمون های گام اول اینجا را کلیک نمایید.

 

 

 سوالات آزمون های گزینه دو منحصراً متعلق به موسسه آموزشی - فرهنگی گزینه دو است. چاپ، تکثیر و انتشار سوالات به هر روش (الکترونیکی، کاغذی و ...) قبل و یا بعد از برگزاری آزمون، برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی (حتی با ذکر منبع) ممنوع است و متخلفین تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند.

نمایش توضیحات بستن توضیحات

      درحال بارگذاری

    اطلاعات دیگری برای نمایش وجود ندارد