محدوده بندی سنجش مستمر گزینه دو - ویژه پایه دوازدهم


محدوده بندی سنجش مستمر گزینه دو - ویژه پایه دوازدهم

گزینه دو در سال تحصیلی 1401-1400 پیشنهادات تخصصی خود را برای سنجش های مستمر مبحثی در اختیار داوطلبان کنکور 1401 قرار دهد. این سنجش ها که بر اساس فصل و طبقه بندی کتاب های درسی طراحی شده اند، در تمام درس های پایه دوازدهم ارائه می شوند. به این ترتیب داوطلب می تواند متناسب با برنامۀ درسی خود، آموخته هایش را با فواصل زمانی کوتاهی با کمک آزمون های مبحثی پیشنهادی گزینه دو سنجیده و در سریع ترین زمان ممکن، نقاط ضعف خود را برطرف نماید. مبحثی بودن این آزمون ها باعث می شود سوالات متنوعی از تمامی بخش های یک فصل یا مبحث درسی در اختیار داوطلب قرا بگیرد و او نیز فارغ از استرس های معمول آزمون های چند درس، صرفاً بر روی همان بخش درسی تمرکز می کند و به همین دلیل است که این سنجش ها تأثیر جدی بر عمق یادگیری دانش آموز دارند.

 دسترسی به سنجش صرفا از طریق ثبت نام در آزمون ها و تهیه بسته سنجش مستمر در بانک سوال امکان پذیر بوده و دسترسی عمومی برای سایر کاربران وجود ندارد. برای استفاده از این خدمت باید با نام کاربری و رمز عبور خود که در زمان ثبت نام در آزمون ها دریافت کرده اید، وارد کاربری خود در سایت شوید.

نکته مهم:
برگزاری سنجش مستمر صرفا به صورت آنلاین در بانک سوال خواهد بود.دانش آموزانی امکان شرکت خواهند داشت که  بسته کامل خدمات طلایی و یا بسته سنجش مستمر مرحله خاصی را در بانک سوال تهیه کرده اند. این محدودیت صرفا مربوط به سنجش مستمر آنلاین در بانک سوال می باشد ولی دریافت فایل pdf از این قسمت در تمام مراحل امکان پذیر است

محدوده بندی سنجش مستمر گزینه دو - ویژه پایه دوازدهم (PDF) محدوده بندی سنجش مستمر گزینه دو - ویژه پایه دوازدهم (PDF) محدوده بندی سنجش مستمر گزینه دو - ویژه پایه دوازدهم (PDF)
دانلود محدوده بندی سنجش مستمر گزینه دو - ویژه پایه دوازدهم (PDF) - 207 KB محدوده بندی سنجش مستمر گزینه دو - ویژه پایه دوازدهم (PDF)
3 ماه قبل  

تعداد مشاهده 1591