توضیحات برنامه مطالعاتی موسسه گزینه دو در تابستان 1403


توضیحات برنامه مطالعاتی موسسه گزینه دو در تابستان 1403

 برنامه مطالعاتی تابستان گزینه دو برای داوطلبان کنکور۱۴۰۳ با هدف مرور و جمع بندی درس های اختصاصی پایه های دهم و یازدهم در سه سطح، جمع بندی دهم و بخشی از دوازدهم و برای پایه دهم (دانش آموزان ورودی به پایه یازدهم در مهر ماه ۱۴۰3) با هدف مرور و تکمیل اقدامات باقی مانده  از سال تحصیلی دهم در یک سطح و از روز چهارشنبه 13 تیر ارایه خواهد شد.

 برنامه‌ای عمل کردن از مهم‌ترین بخش‌های فعّالیّت مطالعاتی داوطلبان کنکورست و مکتوب بودن این برنامه از اهمّیّت ویژه‌ای برخوردارست. اصولاً داوطلبان به سه گروه عمده تقسیم می‌شوند :

💠 سطح A : ویژه داوطلبانی که در آزمون تعیین سطح عملکرد قابل قبول و متمایزی داشته اند یا می توانند در مدت زمان تابستان، زمان زیادی را به اجرای برنامه مطالعاتی اختصاص دهند.

💠 سطح B : ویژه داوطلبانی که در آزمون تعیین سطح عملکرد نسبتا مطلوبی داشته اند یا می توانند در مدت زمان تابستان، مدت زمان کمتری را به مطالعه اختصاص دهند.

💠 سطح c: ویژه داوطلبانی که در آزمون تعیین سطح، عملکرد مناسبی نداشته اند یا به دلیل شروع کلاس های مدرسه یا آموزشگاه می توانند فرصت کمی را به فعالیت مطالعاتی بپردازند.

 لازمست هریک از داوطلبان متناسب با شرایطی که دارند از برنامه‌ی ویژه‌ سطح خود استفاده کرده تا به نتایج دلخواه خود دست پیداکنند.

 نکته مهم:

آزمون تعیین سطح (13 تیر) برای شناسایی سطح تحصیلی فعلی شما می‌باشد و برای شرکت در آن نیاز به کسب آمادگی از قبل و مطالعه سر فصل ها و مباحث نیست، بلکه در صورت تمایل به مطالعه و داشتن زمان کافی، مرور کلی سرفصل های دروس اختصاصی پایه های دهم و یازدهم کافی است.

  هدف آزمون تعیین سطح، سنجش سطح فعلی آموخته های شما در پایه های دهم و یازدهم است و پس از مشخص شدن نتیجه آزمون 13 تیر، برنامه مطالعاتی متناسب و شخصی سازی شده از روز شنبه در اختیار شما قرار می گیرد.

 امید است با پشتکار و وقت گذاری شما در طی دوره ۱۱ هفته ای گام اول و استفاده از خدمات بی نظیر آن شامل آزمون های هم سطح کنکور ، برنامه‌های مطالعاتی سطح بندی شده، محتواهای کمک آموزشی، بانک سوال هوشمند گزینه دو و... شاهد ارتقاء سطح آموزشی شما و کسب عملکرد مطلوب در آزمون پایانی (26 شهریور) باشیم.

14 روز قبل  

تعداد مشاهده 19907