هدیه نوروزی گزینه دو، نرم افزارهای مشاوره ای کنکور


هدیه نوروزی گزینه دو، نرم افزارهای مشاوره ای کنکور

گزینه دو در تعطیلات نوروز به شما عیدی می دهد! 

از ۳۰ ام اسفند ۹۹ تا پایان تعطیلات نوروز ۱۴۰۰، دسترسی عموم دانش آموزان، مشاوران و دبیران به نرم افزارهای مشاوره ای گزینه دو رایگان خواهد بود. بدین ترتیب شما میتوانید با مراجعه به این نرم افزار ها، مشاوره هایی با دقیق ترین نتایج کسب کنید و برای روزهای باقی مانده از سال تحصیلی، برنامه ریزی بهتری داشته باشید.

نرم افزاهای مورد نیاز و کاربردی داوطلبان کنکور، توسط متخصصین ما با بالاترین دقت و استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی ها مانند هوش مصنوعی پایه ریزی شده اند که تا کنون فقط در دسترس داوطلبان گزینه دویی بودند، اما اکنون برای مدت زمان محدود به صورت عمومی فعال می شود.

* توجه داشته باشید که برای استفاده از نرم افزارهای اختصاصی گزینه دو بعد از تعطیلات نوروز، می بایست در آزمون های گزینه دو ثبت نام کرده باشید تا به صورت رایگان از این خدمات بهره ببرید.

این نرم افزارها در ادامه به صورت خلاصه معرفی شده اند.

تخمین رتبه: درصدهایی که فکر می کنید در کنکور به دست خواهید آورد را به همراه گروه آزمایشی و سهمیه خود مشخص کنید تا به شما بگوییم اگر در کنکور 99 همین درصدها را داشتی، چه رتبه ای به دست می آوردی.

انتخاب رشته مجازی: برای این کار باید اول با ورود اطلاعات درصدهایت، تخمین رتبه بگیری و سپس با انتخاب دکمه "مشاهده رشته های قبولی"، می توانید رشته هایی که در کنکور 99 با رتبه تخمین زده شدهف پذیرفته شده اند را مشاهده کنید و حتی با فیلتر شهر و رشته مورد علاقه خود، نتایج را برای خودتان شخصی سازی 

مشاوره ارتقای رتبه: با این نرم افزار پس از تخمین رتبه می توانید ساده ترین روش برای ارتقای رتبه خود را پیدا کنید.

آخرین قبولی ها: رشته و دانشگاه مورد علاقه تان را مشخص کنید تا بدانید در آزمون سراسری 99، حدود آخرین رتبه قبولی در این رشته چند بوده است.

همچنین در کنار نرم افزارهای فوق که به عنوان عیدی در اختیار شما قرار گرفته است، نرم افزار کارنامه های کنکور نیز که همیشه در دسترس عموم قرار دارد، مشاوره ایست که ما در گزینه دو با اطلاعات کامل به شما ارائه می دهیم. کافیست سهمیه و رتبه موردنظرتان را انتخاب کنید تا کارنامه قبولی های کنکور 99 را مشاهده کنید.


2 سال قبل  

تعداد مشاهده 16333