ارزشیابی هدیه 30 بهمن 99 (ویژه دوره اول متوسطه)


ارزشیابی هدیه 30 بهمن 99 (ویژه دوره اول متوسطه)

خبر خوب ویژه دوره اولی ها!

آن دسته از همراهان عزیز گزینه دویی که حداکثر تا تاریخ 28 بهمن، در یک مرحله از ارزشیابی های سال تحصیلی 00-99 ثبت نام کرده باشند، می توانند به صورت رایگان در ارزشیابی هدیه که در تاریخ پنجشنبه 30 بهمن برگزار می شود، شرکت کنند.

بنابراین اگر در مقطع اول متوسطه تحصیل می کنید و هنوز در ارزشیابی های سال تحصیلی 00-99 شرکت نکرده اید، تنها کافیست در حداقل یکی از مراحل پیش رو ثبت نام کنید تا بتوانید به طور رایگان در آزمون 30 بهمن هم شرکت کنید.

همچنین اگر تاکنون در هر کدام از مراحل ارزشیابی های امسال ثبت نام کرده اید، نیازی به ثبت نام مجدد برای ارزشیابی 30 بهمن را نخواهید داشت و به طور خودکار این ارزشیابی برای شما فعال خواهد شد.

این ارزشیابی هدیه ایست به همراهان گزینه دو و نیازی به ثبت نام مستقل ندارد.

شیوه برگزاری ارزشیابی هدیه (30 بهمن)

  • شیوه برگزاری به صورت آنلاین در نرم افزار و اپلیکیشن بانک سوال گزینه دو خواهد بود.
  • تاریخ برگزاری: پنجشنبه 30 بهمن
  • ساعت و مهلت شروع، مدت زمان پاسخگویی، دریافت دفترچه پاسخ تشریحی و سایر اطلاعات زمانی مربوطه، همچون گذشته در اطلاعیۀ شیوه برگزاری و در هفته منتهی به ارزشیابی، در سایت گزینه دو اعلام می شود. بنابراین توصیه می کنیم حتما در زمان مقرر به سایت و شبکه های اجتماعی گزینه دو سر بزنید.

محدوده بندی 

ارزشیابی هدیه شامل بخشی از نیم سال اول و دوم هر پایه است و مانند گذشته شامل 7 درس زبان انگلیسی، مطالعات اجتماعی، پیام های آسمان، عربی، ریاضیات، فارسی، علوم تفکیکی/تجمیعی خواهد بود.

درس علوم تجمیعی ویژه مدارسی است که کتاب علوم را به ترتیب صفحات آن آموزش می دهند؛ اما علوم تفکیکی بر اساس تقسیم کتاب علوم به موضوعات فیزیک، شیمی و زیست شناسی است. بنابراین لازم است دانش آموزان تنها به یکی از این درس ها پاسخ دهند.

 برای مشاهده جزییات محدوده بندی دکمه زیر را کلیک کنید:

کارنماهای دانش آموزی و گزارش های مدرسه ای

از جمله خدمات طلایی گزینه دو که بعد از هر ارزشیابی ارائه می شود، کارنماها و گزارش های تحلیلی مفیدی است که به دانش آموزان و مدارس کمک می کند تا تحلیل دقیق و درستی از وضعیت درسی داشته باشند و برای بهبود آن برنامه ریزی کنند.

دانش آموزان می توانند علاوه بر کارنمایی که بلافاصله بعد از اتمام ارزشیابی در بانک سوال دریافت می کنند، کارنماهای تحلیلی- مشاوره ای خود را با مراجعه با سایت گزینه دو، طبق برنامه زمانی اطلاعیه دریافت کنند.

 گزارش مدارس نیز به همین ترتیب در روزهای آتی در دسترس ایشان قرار خواهد گرفت.

3 سال قبل  

تعداد مشاهده 14961