شرایط دسترسی به بانک سوال متناسب با تعداد آزمون ثبت نامی


شرایط دسترسی به بانک سوال متناسب با تعداد آزمون ثبت نامی

داوطلبان و دانش آموزان همراه گزینه دو؛

همان طور که می دانید در زمان ثبت نام آزمون ها و ارزشیابی گزینه دو در سال تحصیلی 1400-1399، اعلام شد که دسترسی به بانک سوال متناسب با تعداد مراحل ثبت نامی خواهد بود. اما به منظور ارائه فرصت بیشتر برای تجربۀ استفاده از بانک سوال گزینه دو به تمامی همراهان عزیزمان، این دسترسی از 15 شهریور تا 15 آبان 99 برای تمام داوطلبان و دانش آموزانی که حتی یک مرحله از آزمون های سال تحصیلی را ثبت نام کرده بودند، فراهم شد. با توجه به درخواست دانش آموزان محترم، این فرصت حتی برای یک ماه دیگر نیز تمدید شد.

بر این اساس از شنبه 15 آذر 99 و مطابق اطلاعیه های قبلی، دسترسی دانش آموزان به بانک سوال گزینه دو به ترتیب زیر خواهد بود.

داوطلبان کنکور:

دسترسی کامل به بانک سوال تا کنکور 1400 با ثبت نام حداقل 3 مرحله از آزمون های ضمن سال

دانش آموزان دهم و یازدهم:

دسترسی کامل به بانک سوال تا پایان سال تحصیلی 00-99 با ثبت نام حداقل 2 مرحله از آزمون های ضمن سال

دانش آموزان هفتم، هشتم و نهم: 

دسترسی کامل به بانک سوال تا پایان سال تحصیلی 00-99 با ثبت نام حداقل 2 مرحله از ارزشیابی های ضمن سال


 کاربرانی که با توجه به این محدودیت ها از 15 آذر ماه دسترسی به بانک سوال را از دست داده اند، می توانند با ثبت نام حداقل مراحل اعلامی مجدداً به بانک سوال گزینه دو دسترسی کامل داشته باشند.

اگر ثبت نام قبلی خود را به صورت اینترنتی انجام داده اید، می توانید از لینک زیر آن را تکمیل کنید.

در صورتیکه از طریق نمایندگی اقدام کرده بودید نیز می توانید با کلیک بر روی اطلاعات تماس نمایندگی، ثبت نام خود را از همان طریق تکمیل نمایید.


دقت کنید، تمامی دانش آموزان گزینه دو به آزمون های آنلاین کشوری و پیش آزمون های آنلاین مطابق مراحل ثبت نامی خود دسترسی خواهند داشت و این محدودیت ها صرفا برای تمرین و آزمون شخصی در بانک سوال است. در عین حال دانش آموزانی که از طریق مدرسه ثبت نام کردند نیز همچنان امکان پاسخگویی به آزمون های ارسالی از سوی دبیران خود را خواهند داشت.

9 ماه قبل  

تعداد مشاهده 2777