آخرین قبولی ها


آخرین قبولی ها

برای تمام داوطلبان کنکور جالب است که حدود رتبه آخرین نفرات قبولی کنکور سال گذشته را بدانند. ما این اطلاعات را برای شما در نرم افزار آخرین قبولی ها جمع آوری کرده ایم. به این ترتیب شما دقیقا پس از اعلام نتایج کنکور هر سال می توانید با کمک این نرم افزار، رشته و دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید و حدود رتبه آخرین فرد پذیرفته شده در آن رشته را به دست بیاورید. برای ورود به نرم افزار ابتدا با نام کاربری و رمز عبور آزمون های خود وارد سایت شوید و سپس روی لینک زیر کلیک کنید.

آخرین قبولی ها (دسترسی عمومی صرفا در زمان انتخاب رشته)

دسترسی به نرم افزار آخرین قبولی ها فقط برای داوطللبان کنکور گزینه دو و دبیران و مشاوران عضو سایت امکان پذیر است. در صورتیکه رمز عبور و نام کاربری خود را فراموش کردید، اینجا کلیک کنید.

تمامی نرم افزارهای مشاوره ای شخصی سازی شده گزینه دو مانند تخمین رتبه و ارتقای رتبه، کارنامه های کنکور و ... با بالاترین کیفیت در سامانه مشاوره هوشمند در اختیار داوطلبان آزمون سراسری و دانش آموزان پایه دوازدهم که در آزمون های گزینه دو ثبت نام کردند و دبیران و مشاوران عضو سایت قرار دارد. به شما توصیه می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از این خدمات ویژه، حتما سامانه مشاوره هوشمند را مشاهده کنید.

3 سال قبل  

تعداد مشاهده 151910