پاسخ تشریحی شخصی


پاسخ تشریحی شخصی

آزمون های آزمایشی با مفهوم سنتی خود به معنی دریافت یک دفترچه سوال در حوزه برگزاری، تحویل پاسخبرگ و گرفتن یک دفترچه پاسخ تشریحی در هنگام خروج است. دفترچه هایی که معمولا استفاده چندانی از آنها نمی کنیم و فقط با بررسی یک تا چند مورد از سوالاتی که در جلسه آزمون، نظرمان را جلب کرده بود به گوشه ای انداخته می شوند. البته آنچه مسلم است اینکه یکی از مهمترین اقدامات داوطلبان و دانش آموزان پس از آزمون، بررسی سوالات و پاسخ تشریحی آنهاست اما بررسی تمام سوالات وقت زیادی از داوطلب می گیرد. در حالیکه می توان با مدیریت صحیح از اتلاف زمان جلوگیری نمود .

در دنیای امروز با کمک تکنولوژی، خدمات مختلف از جمله آموزش، هوشمند شده اند. ما در گزینه دو نیز همیشه در ارائه خدمات هوشمند و شخصی سازی شده پیشرو بوده ایم. به همین دلیل در تمامی آزمون ها به جای ارائه دفترچه پاسخ تشریحی، به شما پاسخ تشریحی شخصی ارائه می کنیم. به این ترتیب دقیقا بر اساس عملکرد خود، پاسخ تشریحی ویژه خود را بر اساس پاسخ های درست، نادرست و نزده خود دریافت می کنید. این امکان هم در آزمون های حضوری و هم آزمون آنلاین گزینه دو ارائه می شود.

برای مشاهده پاسخ تشریحی شخصی گزینه دو کافیست پس از آزمون، در زمانی که کارنامه های خود را در سایت گزینه دو مشاهده می کنید از کارنامه آزمون و یا تحلیل آزمون روی گزینه مربوطه کلیکی کنید. در کارنامه آزمون در هر درس می توانید روی تعداد پاسخ های درست، نادرست و نزده خود بزنید و سپس پاسخ تشریحی شخصی را انتخاب کنید. در عین حال در کارنامه تحلیل آزمون نیز در هر درس به پاسخ های شما به ترتیب نادرست، نزده و درست دسته بندی شده اند  و به جز موضوع سوال؛ پاسخ تشریحی شخصی شما هم قابل دسترس است. در صورتیکه آزمون خود را به صورت آنلاین در بانک سوال اجرا کرده اید هم به همین ترتیب به پاسخ تشریحی سوالات دسترسی دارید. در عین حال امکان دانلود فایل PDF پاسخ تشریحی هم برای شما در بالای کارنامه ها در سایت گزینه دو وجود دارد.

در این پاسخ ها متناسب با پایه شما، متن سوال، پاسخ کامل، سطح دشواری سوال، موضوع و حیطه یادگیری سوال ارائه شده است.

البته توصیه ما این است که قبل از مشاهده پاسخ تشریحی، یک بار سوالات نادرست و نزده خود را مجدد تمرین کنید. ما این کار را با رفع اشکال هوشمند گزینه دو برای شما ساده تر از همیشه کردیم. اگر علاقمندید این تکنیک موفقیت در آزمون را یاد بگیرید، مطلب رفع اشکال هوشمند را که گزینه دو برای شما به صورت آنلاین و شخصی سازی شده آماده کرده است، مشاهده کنید.

 در تصاویر زیر روش دسترسی به پاسخ تشریحی شخصی به صورت کامل نشان داده شده است.
 توصیه می کنیم برای آشنایی بیشتر با این امکان، فیلم توضیحات محمدرضا پوردستمالچی مشاور گزینه دو را هم در این خصوص مشاهده کنید.

درحال بارگذاری...
دانلود پاسخ تشریحی شخصی - 2.78 MB
3 سال قبل  

تعداد مشاهده 26803