همایش مشاوره ای آنلاین گزینه دو


همایش مشاوره ای آنلاین گزینه دو

دورخیز برای موفقیت در ازمون سراسری ۱۴۰۰ با گام اول ۹۹


آزمون سراسری سال 1400 در حالی برگزار خواهد شد که داوطلبان کنکور در حال حاضر به دلیل شرایط خاص کشور و شیوع ویروس کرونا، از لحاظ آموزشی و مشاوره ای با مشکلات غیرقابل پیش بینی مواجه شده اند. شرکت در همایش های مشاوره ای برای برنامه ریزی بهتر در تابستان، استفاده از تجربه دبیران مطرح و صحبت با رتبه های برتر کنکور سال های گذشته همواره جزء برنامه های دانش آموزان برای آمادگی کنکور بوده است. در حال حاضر با توجه به شرایط کشور، امکان برگزاری تجمعات و شرکت در یک همایش مشاوره ای حضوری وجود ندارد. به همین خاطر موسسه گزینه دو با در نظر گرفتن این شرایط، برای اولین بار در تابستان 99 که مهم ترین فرصت مطالعاتی برای موفقیت در آزمون سراسری است، یک همایش مشاوره ای آنلاین برگزار می کند. تمامی داوطلبان کنکور 1400 می توانند به صورت رایگان در این همایش مشاوره ای شرکت نمایند. همایش آنلاین گزینه دو در روز پنجشنبه 5 تیر99 ساعت 18 از طریق لایو آپارات پخش خواهد شد.

 • برنامه کلی همایش آنلاین گزینه دو چیست؟

در این همایش شما می توانید با حضور محمدرضا پوردستمالچی با چگونگی استفاده از تابستان برای موفقیت در کنکور 1400، روش‌های اصلاح مطالعه درس ها، تست زنی صحیح و برنامه ریزی مناسب آشنا شوید. توصیه های دبیران با تجربه گزینه دو در خصوص روش مطالعه دروس در تابستان را بشونید و در مصاحبه با رتبه های برتر کنکور سال گذشته، با روش های مطالعه موفق برای کنکور آشنا شوید.

 • مشاوره تحصیلی برای تابستان 99 با محمدرضا پوردستمالچی
 • گفتگو با رتبه های برتر کنکور 98 و مسیر موفقیت آنها
 • توصیه های درسی دبیران با تجربه گزینه دو به داوطلبان
 • معرفی کلی آزمون ها و محصولات و خدمات طلایی گزینه دو در تابستان 99


پنجشنبه 5 تیر 99، ساعت 18 درلایو شبکه گزینه دو در آپارات منتظر شما هستیم.


 • چگونه در همایش آنلاین گزینه دو شرکت کنم؟

برای شرکت در همایش کافیست وارد سایت آپارات شوید، نام "موسسه آموزشی فرهنگی گزینه دو" را جستجو کنید و وارد شبکه گزینه دو در آپارات شوید. راس ساعت 6 بعد از ظهر روز پنجم تیر، از طریق لایو به صورت رایگان با همایش آنلاین گزینه دو در کنار شما هستیم.

شما همچنین می توانید با ساخت کاربری رایگان در سایت آپارات، صفحه موسسه آموزشی فرهنگی گزینه دو در آپارات را دنبال کنید و سایر ویدئوها و لایوهای آموزشی و مشاوره ای گزینه دو را نیز مشاهده کنید.

 • آیا برای شرکت در همایش مشاوره ای گزینه دو باید ثبت نام کنم؟

خیر، فقط کافیست روز پنجشنبه 5 تیر ماه ساعت 18 از طریق لینک زیر وارد همایش شوید. شرکت در همایش انلاین گزینه دو کاملا رایگان است.

 • دبیران چه درس هایی در همایش آنلاین گزینه دو حضور دارند؟

آقای پازوکی دبیر زیست شناسی

آقای سلیمانی دبیر شیمی

آقای دلشاد دبیر دین و زندگی

آقای جلالی دبیر فلسفه و منطق

آقای قریشی دبیر زبان انگلیسی

 • آیا شرکت در این همایش برای داوطلبان آزمون های تابستان گزینه دو هم مفید است؟

شرکت در این همایش به داوطلبان گام اول گزینه دو نیز بسیار توصیه می شود. داوطلبان آزمون های آزمایشی گزینه دو می توانند با شرکت در این همایش از برنامه ریزی مطالعاتی تابستان گزینه دو بهتر استفاده نمایند و از محصولات و خدمات طلایی که در تابستان 99 دریافت می کنند، اطلاع کامل داشته باشند.

 برای اطلاع از آزمون ها و محصولات و خدمات طلایی تابستان گزینه دو، ویژه داوطلبان کنکور 1400 اینجا را کلیک کنید.

یک سال قبل  

تعداد مشاهده 6746


  نظرات


برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید

   درحال بارگذاری