تابستان 99 ویژه دانش آموزان دهم به یازدهم (پایه یازدهم 00-99)


تابستان 99 ویژه دانش آموزان دهم به یازدهم (پایه یازدهم 00-99)

گزینه دو در تابستان 99 برای اولین بار به دانش‌آموزان در تغییر پایه دهم به یازدهم خدمات آموزشی و مشاوره ای ارائه می‌دهد. با توجه به اینکه دانش‌آموزان در شرایط تعطیلات اجباری مدارس و اختلال در برنامه های آموزشی نتوانستند سال تحصیلی 99-98 را به صورت کامل به اتمام برسانند، این خدمات به ایشان برای تحقق آموزش کامل پایه دهم در تابستان کمک می‌کند. به این ترتیب دانش‌آموزان پایه یازدهم می توانند در طول تابستان 99، درس‌های سال گذشته خود را یک بار دیگر مرور و جمع بندی نمایند. به این منظور از شنبه 14 تیر 99، دانش‌آموزان طبق برنامه مطالعاتی گزینه‌دو مرور درس‌های دهم را آغاز کرده و تا 7 شهریور طی 8 هفته با استفاده از ارزشیابی‌ها و خدمات و محصولات طلایی گزینه‌دو، کل پایه دهم را جمع بندی خواهند کرد.

ارزشیابی های تابستان پایه یازدهم سال تحصیلی 00-99

این ارزشیابی ها متناسب با نیاز مخاطبان طراحی شده اند و و همراه با خدماتی ارائه می شوند که کاربرد آنها را برای دانش‌آموزان و مدارس بیشتر می کند. این ارزشیابی ها در طول تابستان متناسب با شرایط کشور به صورت حضوری یا غیرحضوری برگزار خواهند شد.

مرحله

تاریخ برگزاری

مهلت ثبت نام

محدوده کلی

1

99/04/27

99/04/19

از ابتدا تا حدود 50% پایه دهم

2

99/05/10

99/05/02

از شروع 50% تا پایان 75% کل پایه دهم

3

99/05/24

99/05/16

از شروع 75% تا پایان 100% کل پایه دهم

4

99/06/07

99/05/30

100% پایه دهم

• شیوۀ برگزاری ارزشیابی ها به شرایط کشور و ممنوعیت های قانونی شهرهای مختلف بستگی خواهد داشت. اما تمام ارزشیابی ها همزمان غیرحضوری هم اجرا می شوند و دانش آموز در صورت امکان برگزاری حضوری نیز همچنان می تواند روش غیرحضوری را برای شرکت در ارزشیابی انتخاب کند.

محدوده بندی جزیی آزمون ها


محصولات و خدمات طلایی گزینه دو ویژه دانش آموزان دهم به یازدهم


  • کارنامه ها و گزارش های هوشمند 

گزینه دو پس از هر مرحله ارزشیابی (حضوری و غیرحضوری)، 6 کارنامه هوشمند با رتبه  معتبر و دقیق به دانش آموز و 7 گزارش هوشمند به مدرسه ارائه می کند.

 

  • بانک سؤال هوشمند گزینه دو

 موسسه گزینه دو در کنار ارزشیابی های خود، اپلیکیشن بانک سوال هوشمند گزینه دو را در دو نسخه مجزا برای دانش آموزان و مدارس ارائه داده است. شما با کمک این اپلیکیشن به مجموعه کامل و بی نظیری از سوالات استاندارد تالیفی گزینه دو دسترسی خواهید داشت. در اپلیکیشن دانش آموز می توانید متناسب با درس یا موضوع موردنظرتان آزمون بسازید، تمرین حل کنید، آزمون های خود را رفع اشکال هوشمند کنید و یا حتی در آزمون آنلاین مدرسه خود یا گزینه دو شرکت کنید. دانش آموز برای دسترسی به این محصول در تابستان بایستی حداقل در 3 مرحله از ارزسیابی ها ثبت نام کرده باشد و مدرسه نیز برای دسترسی به نسخه خود نیاز به ثبت نام دانش آموزان با میانگین سه مرحله در هر رشته تحصیلی خواهد داشت. 


  • رفع اشکال هوشمند

دانش آموزان گزینه دو پس از هر ارزشیابی می توانند با سوال هایی که به صورت شخصی سازی شده برای آنها آماده شده است تمرین کنند. برای این کار امکان تمرین آنلاین با سؤالات غلط و نزده ارزشیابی و نیز تمرین با سؤالات جدید که بر اساس نقاط ضعف دانش آموز انتخاب شده اند وجود خواهد داشت. دسترسی به این خدمت بی نظیر از طریق کارنامه ارزشیابی و تحلیل آزمون برای تمام دانش آموزان فراهم است.


  • برنامه مطالعاتی

در طول تابستان می توانید با استفاده از برنامه مطالعاتی گزینه دو درس های پایه دهم را با بک برنامه دقیق مناسب مرور و جمع بندی کنید.


  • فیلم های کلاس درس

 دانش آموزان می توانند از طریق سایت، به فیلم های آموزشی که توسط دبیران با تجربه گزینه دو آماده شده اند دسترسی داشته باشند. این فیلم ها با هدف آموزش کامل بخش های مربوط به نیمسال دوم کتاب های درسی که به دلیل تعطیلی مدارس مختل شده است، ارائه می شود. 

  • برنامه های مشاوره ای گزینه دو

 در این برنامه ها که هر هفته پنجشنبه از طریق سایت ارائه می شود، می توانید متناسب با زمان از مشاوره تحصیلی گزینه دو برای برنامه ریزی بهتر دروس خود استفاده کنید. 


  • فیلم ها و مقالات مشاوره ای

این فیلم ها و مقالات در دسته بندی های مختلف متناسب با نیاز ها و پر نکرار ترین سوالات شما دانش آموزان، خانواده ها و مدارس در سایت گزینه دو ارائه شده اند.

 


شرایط و قوانین ثبت نام


در تابستان 99 دانش آموزان دهم به یازدهم (پایه یازدهم 00-99) می توانند با ثبت نام در ارزشیابی ها، متناسب با تعداد مراحل ثبت نام شده خود به محصولات و خدمات طلایی گزینه دو نیز دسترسی داشته باشند. این ارزشیابی ها متناسب با قوانین کشور و شرایط هر منطقه و تمایل دانش آموز به دو صورت حضوری و غیرحضوری برگزار می شوند و گزینه دو نمی تواند تعهدی در خصوص شرایط برگزاری حضوری ارائه نماید. البته در هر شرایطی امکان برگزاری ارزشیابی غیرحضوری با بیشترین شباهت ممکن به ارزشیابی حضوری برای دانش آموزانی که تمایل به حضور در جلسه را ندارند، فراهم شده است. قیمت ارزشیابی حضوری و غیرحضوری نیز تفاوتی نخواهد داشت.

 

ثبت نام در آزمون های گزینه دو از دو طریق زیر امکان پذیر خواهد بود:

 

1)  ثبت نام در وب سایت مؤسسه گزینه دو

2)  مراجعه به نمایندگی موسسه گزینه دو در سراسر کشور


قیمت

 

هزینه پرداختی بابت شرکت در ارزشیابی های حضوری و غیر حضوری و دریافت محصولات و خدمات طلایی از جمله کارنامه، گزارش، دسترسی به بانک سؤال متناسب با تعداد مراحل ثبت نامی و خدمات آموزشی مشاوره ای سایت است.

 


بازه زمانی

قیمت هر مرحله ارزشیابی

قیمت کل ارزشیابی ها

قیمت کل با تخفیف 15%

ارزشیابی‌های تابستان 99

54.000 تومان

216.000 تومان

184.000 تومان


تخفیف ویژه 15% برای ثبت نام درآزمون ها تا 19 تیر 99

3 سال قبل  

تعداد مشاهده 5012