ارائه رتبه معتبر، برای اولین بار در آزمون های غیرحضوری


ارائه رتبه معتبر، برای اولین بار در آزمون های غیرحضوری

گزینه دو با امکانات ویژه و بی نظیری که برای اولین بار و منحصرا در نرم افزار بانک سوال هوشمند گزینه دو در اختیار دانش آموزان و مدارس قرار دارد، کیفیت آزمون آنلاین را در کشور ارتقا داده و تعریف جدیدی از آن ارائه کرده است. ما در گزینه دو شرایطی فراهم کرده ایم که آزمون آنلاین معتبرتر از همیشه در سراسر کشور برگزار گردد. دریافت رتبه دقیق و معتبر یکی از مهم ترین ابزار ها برای رسیدن به درک درست و دقیق از جایگاه علمی دانش آموزان است. چرا که رسیدن به این درک کمک می کند تا شما دانش آموزان، مدارس و مشاورین گرامی، برای اصلاح و یا بهبود مسیر آموزشی و تحصیلی خود، دید درستی پیدا کرده و متناسب با آن اقدامات لازم را انجام دهید. با استناد به همین رتبه و تحلیل های حاصل از آن است که می توانید برنامه ریزی بهتری برای رسیدن به هدف خود داشته باشید.

علاوه بر این، مدارس و دبیرانی که در پی ارزشیابی دانش آموزان خود با آزمون آنلاین گزینه دو هستند نیز با تکیه بر نتایج کسب شده در آن، می توانند اقدامات مورد نظر خود تا رسیدن به شرایط مطلوب را در دستور کار قرار دهند؛ چرا که ادعای ما ارائه رتبه و نتایج دقیق و معتبر است.

احتمالا می خواهید بدانید چه ویژگی هایی باعث می شود تا ما با این قطعیت در مورد اعتبار و روایی نتایج آزمون های انلاین گزینه دو صحبت کنیم. برای دانستن این پاسخ بگذارید شما را با چند ویژگی منحصر به فرد آزمون آنلاین گزینه دو آشنا کنیم:

سوالات استاندارد

گزینه دو در تمام دو دهه فعالیت خود به ارائه سوالات استاندارد در آزمون هایش شهرت داشته که این اعتبار به کمک تیم بزرگ و خبره طراحان سوالات تالیفی گزینه دو می باشد. اما این تمام ماجرا نیست! ویژگی های بی نظیر دیگری نیز در جهت استاندارد سازی آزمون آنلاین طراحی شده است که مشابه آنها را در کشور نخواهید دید.

جا به جایی رندوم گزینه ها

با جا به جایی رندوم گزینه ها، نمایش گزینه های هر سوال برای هیچ دو نفری یکسان نبوده و به این ترتیب هر فرد کلید تصحیح آزمون شخصی خود را خواهد داشت.

محاسبه دقیق زمان پاسخگویی

در آزمون های آنلاین گزینه دو، فرصت پاسخ گویی شما و دوستانتان از لحظه شروع مشابه بکدیگر است و زمان های تلف شده بابت کندی اینترنت هم حذف می کنیم. به این ترتیب با محاسبه دقیق زمان، آزمون آنلاین در شرایطی مشابه و با کیفیت آزمون حضوری برگزار می شود که سبب می شود تا نتایج و رتبه حاصل از آن بسیار معتبر و دقیق باشد.

 پس شما دانش آموزان، دبیران و مشاوران گرامی همچون گذشته قادر خواهید بود تا با استناد به نتایج کسب شده، جایگاه علمی خود یا دانش آموزتان را مورد ارزیابی قرار داده و برای ادامه مسیر موفقیت خود برنامه ریزی دقیق تری داشته باشید.

یک سال قبل  

تعداد مشاهده 20545