اطلاعیه توزیع کارت و برگزاری آزمون 9 اسفند ماه 98 ویژه داوطلبان کنکور 99


اطلاعیه توزیع کارت و برگزاری آزمون 9 اسفند ماه 98 ویژه داوطلبان کنکور 99

داوطلبان آزمون سراسری سال 99

با سلام و آرزوی توفیق روز افزون برای شما، به اطلاع می رساند به لطف خدا هفتمین مرحله از آزمون های آزمایشی گزینه دو در سال تحصیلی 99-98 روز جمعه مورخ 9 اسفند ماه 98 در بیش از 334 شهر در سراسر کشور از طریق نمایندگی های گزینه دو برگزار می گردد.

 روز پنج شنبه 8 اسفند ماه 98 زمان توزیع کارت ورود به جلسه این آزمون می باشد که باید از طریق نمایندگی شهر خود از زمان و مکان آن مطلع شوید.

یادآور می شود مکان برگزاری آزمون نیز توسط نمایندگی ها به اطلاع شما خواهد رسید. ضمنا این آزمون برای داوطلبان پایه دوازدهم (داوطلبان آزمون سراسری 99) در سه گروه ریاضی ،تجربی و انسانی روز جمعه 98/12/09 راس ساعت 9 صبح لغایت 12:40 ظهر (زمان اتمام حدودی می باشد) برگزارخواهد شد. 

درب حوزه های برگزاری 30 دقیقه قبل از شروع آزمون و در ساعت 8:30 بسته خواهد شد. لذا برنامه خود را به نحوی تنظیم نمایید که حداقل 40 دقیقه قبل از شروع آزمون در محل حوزه امتحانی خود حضور داشته باشید. همچنین می توانید در صورت تمایل نظرات خود را پیرامون نحوه برگزاری آزمون از طریق همین پایگاه و یا روابط عمومی به ما منتقل نمایید .

بدیهی است بعد از بسته شدن درب ها و شروع آزمون امکان ورود به جلسه امتحان وجود نخواهد داشت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از چگونگی توزیع کارت و برگزاری آزمون با نمایندگی گزینه دو در شهر خود تماس بگیرید.

 لازم به ذکر است تا ساعت 18 همان روز درصد اولیه کارنامه برای دانش آموزان ارسال و کارنامه نهایی آزمون از ساعت 19 بر روی پایگاه اینترنتی gozine2.ir قابل دریافت می باشد.

 پیروز و سربلند باشید
روابط عمومی گزینه دو

یک سال قبل  

تعداد مشاهده 33632