نکات مهم ثبت نام در آزمون ها و ارزشیابی های گزینه دو


نکات مهم ثبت نام در آزمون ها و ارزشیابی های گزینه دو

1. شیوه برگزاری هر آزمون در در هر پایه در بخش معرفی خدمات مشخص شده است. بر این اساس در تابستان 1400 تمام آزمون ها بصورت آنلاین از طریق اپلیکیشن بانک سوال برگزار می گردد.

در سال تحصیلی 1401-1400 نیز هر مرحله یا صرفا آنلاین از طریق اپلیکیشن گزینه دو به آدرس app.gozine2.ir و با به صورت حضوری برگزار می شود.
نکته 1: برگزاری حضوری مراحل مشخص شده، صرفا در صورت سفید بودن کل کشور و مجوز برگزاری آزمون حضوری درتمام شهرها اجرا می شود و در غیر این صورت آن مراحل نیر آنلاین برگزار خواهند شد.
نکته 2: در آزمون های آنلاین، دفترچه چاپی ارائه نمی شود.

2. امکان ثبت نام فردی به صورت تک مرحله و یا چند مرحله ی مجزا و ناپیوسته وجود ندارد. به عنوان مثال ثبت نام در ۵ آزمون اول یا مراحل ۱، ۴، ۸ و... امکان پذیر نیست.

* ثبت نام فردی باید از هر مرحله ای تا آخرین مرحله آزمون ها انجام شود. به عنوان مثال از آزمون ۳ تا آخر را ثبت نام کند . اگر داوطلبی قصد شرکت در ۵ آزمون را داشته باشد می تواند ۵ آزمون آخر را ثبت نام نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با نمایندگی شهر خود تماس بگیرید.


3. هزینه هر مرحله به جز مبلغ آزمون شامل هزینه محصولات و خدمات طلایی از جمله دسترسی به بانک سؤال، رفع اشکال هوشمند پس از هر آزمون، پیش‌آزمون، سنجش مستمر، کارنامه‌های هوشمند، گزارش‌های گروهی و خدمات آموزشی - مشاوره ای سایت است. برای اطلاع از خدمات آموزشی و مشاوره ای هر پایه به منوی معرفی محصولات و خدمات گزینه دو مراجعه نمایید.


4. دسترسی به برخی محصولات و خدمات طلایی موسسه از جمله اپلیکیشن بانک سوال دانش آموز و مدرسه، سنجش های مستمر و پیش آزمون های آنلاین متناسب با تعداد مراحل ثبت نام متفاوت است. شرایط دسترسی تابستان در بخش  معرفی خدمات برای هر پایه مشخص شده است. در سال تحصیلی آینده، هر کاربر دقیقا متناسب با ثبت نامش می تواند از این خدمات استفاده نماید، به این مفهوم که دانش آموزی که یک مرحله هم ثبت نام کرده است، به میزان محدودی به این خدمات دسترسی خواهد داشت . بدیهی است دانش آموزی که تمام مراحل را ثبت نام کرده است، به تمام خدمات طلایی دسترسی کامل خواهند داشت.


5. در صورت تغییر تاریخ و محتوای امتحانات پایان سال، کنکور و یا اتفاقات پیش بینی نشده دیگر، تاریخ برگزاری و محدوده آزمون‌های گزینه دو نیز ممکن است با هدف کارایی بیشتر تغییر نماید.

6. شرکت در آزمون های غیرحضوری و آنلاین و دریافت خدمات مانند کارنامه و دسترسی بانک سؤال فقط از طریق ورود به حساب کاربری در سایت، با نام کاربری و رمز عبور امکان پذیر است. برای این کار ضروری است حتما با نام کاربری و رمز عبوری که هنگام ثبت نام در آزمون ها (ثبت نام اینترنتی یا از طریق نمایندگی ها) دریافت کرده اید، وارد حساب کاربری خود در سایت شوید.

* ارائه شماره موبایل صحیح در سایت برای دریافت پیامک های آماده شدن کارنامه، اطلاعیه زمانبندی آزمون و بازیابی اطلاعات در صورت فراموشی رمز عبور ضروری است.

7. مدارس و مراکز آموزشی در صورت اقدام به ثبت نام گروهی از تسهیلات و تخفیف های ویژه برخوردار خواهند شد. برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با نمایندگی شهر خود تماس حاصل نمایید. 

8. مؤسسه گزینه‌دو در هیچ شهری کلاس، مشاورۀ حضوری و یا آموزشگاه ندارد؛ لذا هرگونه ارائه خدمات به عناوین مختلف با نام گزینه‌دو غیر مجاز می‌باشد.

9. پس از ثبت‌نام، امکان تغییر محل داوطلب از شهری به شهر دیگر به هیچ وجه وجود نخواهد داشت.

10. با توجه به توضیح کامل در خصوص شیوه برگزاری آزمون و شرایط دسترسی به محصولات و خدمات طلایی آنلاین، امکان انصراف یا درخواست جابجایی آزمون پس از ثبت‌نام وجود نخواهد داشت و هزینه ثبت‌‌نام به هیچ عنوان مسترد نمی‌گردد.


فیلم راهنمای ثبت نام اینترنتی

درحال بارگذاری...
دانلود نکات مهم ثبت نام در آزمون ها و ارزشیابی های گزینه دو (فیلم) - 25.0 MB
16 روز قبل  

تعداد مشاهده 85881