نکات مهم ثبت نام در آزمون ها و ارزشیابی های گزینه دو


نکات مهم ثبت نام در آزمون ها و ارزشیابی های گزینه دو

1. با توجه به شرایط کشور و محدودیت های ایجاد شده ناشی از شیوع ویروس کرونا در حال حاضر، تمام آزمون ها و ارزشیابی‌های گزینه‌دو در سال تحصیلی 00-99 به صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن گزینه دو و یا آدرس app.gozine2.ir برگزار می شوند.

2. قیمت آزمون ها بابت شرکت در آزمون های آنلاین و دریافت محصولات و خدمات طلایی از جمله کارنامه، گزارش، دسترسی به بانک سؤال و خدمات آموزشی - مشاوره ای سایت است. برای اطلاع از خدمات آموزشی و مشاوره ای هر مقطع به منوی معرفی محصولات و خدمات گزینه دو  مراجعه نمایید.

3. دسترسی به برخی محصولات و خدمات طلایی موسسه از جمله اپلیکیشن بانک سوال، آزمون های آنلاین سراسری و پیش آزمون های آنلاین متناسب با تعداد مراحل ثبت نام متفاوت است. تمامی دانش‌آموزانی که حداقل یک مرحله از آزمون‌ها و ارزشیابی‌های سال تحصیلی ۰۰-۹۹ را ثبت نام کرده اند، از ۱۵ شهریور تا ۱۵  آبان ۹۹ به بانک سوال دسترسی رایگان خواهند داشت اما  پس از این تاریخ  شرایط دسترسی به بانک سوال برای داوطلبان کنکور، ثبت نام در حداقل ٣ مرحله و برای دانش‌آموزان سایر پایه‌ها ثبت نام حداقل ۲ مرحله آزمون ها خواهد بود.

4. در صورت تغییر تاریخ و محتوای امتحانات پایان سال و کنکور، تاریخ برگزاری و محدوده آزمون‌های گزینه دو نیز ممکن است با هدف کارایی بیشتر تغییر نماید.

5. شرکت در آزمون های غیرحضوری و آنلاین و دریافت خدمات مانند کارنامه و دسترسی بانک سؤال فقط از طریق ورود به حساب کاربری در سایت، با نام کاربری و رمز عبور امکان پذیر است. برای این کار ضروری است حتما با نام کاربری و رمز عبوری که هنگام ثبت نام در آزمون ها (ثبت نام اینترنتی یا از طریق نمایندگی ها) دریافت کرده اید، وارد حساب کاربری خود در سایت شوید.

* ارائه شماره موبایل برای دریافت کارنامه اولیه، پیامک های اطلاعیه و بازیابی اطلاعات در صورت فراموشی رمز عبور ضروری است.
6. امکان ثبت نام فردی به صورت تک مرحله و یا چند مرحله ی مجزا و ناپیوسته وجود ندارد. به عنوان مثال ثبت نام در ۵ آزمون اول یا مراحل ۱، ۴، ۸ و... امکان پذیر نیست.

* ثبت نام فردی باید از هر مرحله ای تا آخرین مرحله آزمون ها انجام شود. به عنوان مثال از آزمون ۳ تا آخر را ثبت نام کند . اگر داوطلبی قصد شرکت در ۵ آزمون را داشته باشد می تواند ۵ آزمون آخر را ثبت نام نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با نمایندگی شهر خود تماس بگیرید.

7. مدارس و مراکز آموزشی در صورت اقدام به ثبت نام گروهی از تسهیلات و تخفیف های ویژه برخوردار خواهند شد. برای کسب اطلاعات بیشتر با نمایندگی شهر خود تماس حاصل نمایید.

8. مؤسسه گزینه‌دو در هیچ شهری کلاس، مشاورۀ حضوری و یا آموزشگاه ندارد؛ لذا هرگونه ارائۀ خدمات به عناوین مختلف با نام گزینه‌دو غیر مجاز می‌باشد.

9. پس از ثبت‌نام امکان تغییر محل داوطلب از شهری به شهر دیگر به هیچ وجه وجود نخواهد داشت.

10. با توجه به توضیح کامل در خصوص شیوه برگزاری آزمون و شرایط دسترسی به محصولات و خدمات طلایی آنلاین، امکان انصراف یا درخواست جابجایی آزمون پس از ثبت‌نام وجود نخواهد داشت و هزینه ثبت‌‌نام به هیچ عنوان مسترد نمی‌گردد

📱 شماره تلفن همراه خود را در سایت به طور صحیح وارد نمایید، اطلاعات کارنامه اولیه شما بلافاصله پس از اسکن پاسخبرگ از طریق پیامک ارسال می گردد و در صورت فراموشی نام کاربری و رمز عبور خود در هر ساعت از شبانه روز می توانید با استفاده از گزینه های فراموشی نام کاربری و رمز عبور در قسمت ورود به سایت ، از طریق پیامک در سریع ترین زمان ممکن به آنها دسترسی داشته باشید.

فیلم راهنمای ثبت نام اینترنتی

درحال بارگذاری...
دانلود نکات مهم ثبت نام در آزمون ها و ارزشیابی های گزینه دو (فیلم) - 25.0 MB
یک ماه قبل  

تعداد مشاهده 61652