چرا به بانک سوال هوشمند گزینه دو ویژه دانش آموز دسترسی ندارم ؟ کلیک کنید


چرا به بانک سوال هوشمند گزینه دو ویژه دانش آموز دسترسی ندارم ؟ کلیک کنید

چرا به بانک سوال هوشمند دانش آموز دسترسی ندارم ؟

دسترسی دانش آموزان و داوطلبان در سال تحصیلی 1402-1401 به بانک سوال از هفته اول مهر متناسب با امتیاز کسب شده برقرا خواهد و زمان دقیق دسترسی اطلاع رسانی خواهد شد.


 • بانک سوال هوشمند گزینه دو خدمت اختصاصی به شرکت کنندگان در آزمون های گزینه دو می باشد. برای استفاده از آن حتما باید با نام کاربری که هنگام ثبت نام در آزمون ها دریافت کرده اید وارد کاربری خود در سایت شوید.

 • (اعضای عادی سایت به نرم افزار دسترسی ندارند. چنانچه در آزمون ها ثبت نام کردید و به بانک سوال دسترسی ندارید  بنا به یکی از دلایل زیر است:

  1- با نام کاربری غیر از نام کاربری ای که هنگام ثبت نام دریافت کردید وارد پنل کاربری خوددر سایت شده اید. برای اطلاع از نام کاربری آزمون خود اینجا را کلیک نموده و یا با نمایندگی شهرتان تماس بگیرید) .
  2- مهلت بسته خریداری شده شما که بر اساس ثبت نام در آزمون به کسب کرده اید به پایان رسیده و با ثبت نام در ادامه آزمون ها و کسب امتیاز لازم می توانید با خریداری بسته های موجود مجددا به بانک سوال دسترسی داشته باشید.
 • 3- شما داوطلب طرح های سال قبل گزینه دو بوده اید و مهلت استفاده شما از بانک سوال به دلیل انقضای طرح ثبت نامی به پایان رسیده است.
 • حتما از آخرین نسخه مرورگرهای کروم یا فایرفاکس استفاده کنید.
  شرایط دسترسی به بانک سوال ویژه پایه های کنکور و دوره دوم متوسطه

  دقت کنید، تمامی دانش آموزان گزینه دو به آزمون های آنلاین کشوری، سنجش مستمر و پیش آزمون های آنلاین مطابق مراحل ثبت نامی خود دسترسی خواهند داشت ومحدودیت های بانک سوال صرفا برای تمرین و آزمون شخصی در بانک سوال است. در عین حال دانش آموزانی که از طریق مدرسه ثبت نام کردند نیز همچنان امکان پاسخگویی به آزمون های ارسالی از سوی دبیران خود را خواهند داشت.


  شرایط دسترسی داوطلبان و دانش آموزان گزینه دو در سال تحصیلی 1402-1401

  ردیف
  مقطع
  زمان فعال سازی
  اتمام مهلت استفاده
  توضیحات
  1
   داوطلبان کنکور 1402
  اواخر هفته اول مهر
  یک هفته بعد از کنکور 1402
  متناسب با امتیاز کسب شده از ثبت نام در آزمون ها
  2
  دانش آموزان پایه دهم و یازدهم
  اواخر هفته اول مهر
  31 خرداد 1402
  متناسب با امتیاز کسب شده از ثبت نام در آزمون ها


2 ماه قبل  

تعداد مشاهده 197622