اطلاعیه اختصاصی شدن دسترسی به دفترچه سوال و پاسخ تشریحی آزمون های گزینه دو


اطلاعیه اختصاصی شدن دسترسی به دفترچه سوال و پاسخ تشریحی آزمون های گزینه دو

با اتمام سال تحصیلی 00-99 و برگزاری کنکور 1400 ، مهلت دسترسی به خدمات اختصاصی (دفترچه سوال و پاسخ تشریحی، آرشیو آزمون ها ، بانک سوال و.. ) داوطلبان سال گذشته به اتمام رسیده است.

کاربران گرامی
موسسه گزینه دو در سال تحصیلی 01-00 فایل PDF دفترچه سوال و پاسخ تشریحی آزمون های خود را به صورت اختصاصی به شرکت کنندگان در آزمون ها و ارزشیابی های خود ارایه خواهد کرد.

لطفا به نکات زیر توجه نمایید.

1- برای مشاهده دفترچه سوال عمومی و اختصاصی و پاسخ تشریحی حتما با نام کاربری ای که هنگام ثبت نام دریافت کرده اید واردپنل کاربری خود در سایت شوید ، همچنین مدیران مدارس، دبیران و مشاوران نیز می بایست با نام کاربری ای که از نمایندگی های گزینه دو دریافت کرده اند وارد پنل کاربری خود در سایت شوند در غیر اینصورت امکان مشاهده و دسترسی نخواهند داشت. چناچه در ورود به سایت با مشکلی مواجه شدید اینجا را کلیک نمایید.

2- کاربران و اعضای عادی سایت امکان مشاهده و دسترسی به این مجموعه را نخواهند داشت. در صورت تمایل می توانید در یکی از طرح های موسسه در سال تحصیلی جاری ثبت نام نمایید.

3- داوطلبان و دانش آموزان سال های گذشته گزینه دو نیز به این دفترچه ها دسترسی نخواهند داشت.

4- این دفترچه ها برای دانش آموزان دوره های اول و دوم متوسطه از بعد آزمون 1 (مهرماه ) تا خرداد 1401 و برای داوطلبان کنکور تا کنکور 1401 قابل دسترسی می باشد.

5- لازم به ذکر است داوطلبان و دانش آموزان فقط به آرشیو همان مقطع و رشته ای که ثبت نام کرده اند دسترسی خواهند داشت. به عنوان مثال دانش آموز پایه یازدهم رشته ریاضی صرفا به آرشیو پایه یازدهم ریاضی دسترسی داشته و امکان دسترسی به آرشیو سایر مقاطع و رشته ها را نخواهد داشت.

 سوالات آزمون های گزینه دو منحصراً متعلق به موسسه آموزشی - فرهنگی گزینه دو است. چاپ، تکثیر و انتشار سوالات به هر روش (الکترونیکی، کاغذی و ...) قبل و یا بعد از برگزاری آزمون، برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی (حتی با ذکر منبع) ممنوع است و متخلفین تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند.


یک سال قبل  

تعداد مشاهده 151820