پاسخ تشریحی شخصی، خدمتی نوین از گزینه دو


پاسخ تشریحی شخصی، خدمتی نوین از گزینه دو

یکی از مهمترین اقدامات داوطلبان و دانش آموزان پس از آزمون ، بررسی سوالات و پاسخ تشریحی آنهاست. البته آنچه مسلم است بررسی تمام سوالات وقت زیادی از داوطلب می گیرد. اما می توان با مدیریت صحیح از اتلاف زمان جلوگیری نمود .

به همین منظور گزینه دو در سال تحصیلی 99-98 خدمات ویژه ای برای داوطلبان خود ارائه کرده است ، شما می توانید پس از آزمون از منوی "خدمات پس از آزمون های حضوری" و "بخش مشاوره های هوشمند فردی" به سادگی پاسخ تشریحی شخصی خود را دریافت کنید و حتی به صورت هوشمند آزمون برگزار شده را رفع اشکال نمایید.

برای دریافت پاسخ تشریحی در بخش "مشاوره تحلیل آزمون" به ازای هر درس پاسخ تشریحی سوالات غلط و نزده خود را مشاهده کنید و برای تمرین بیشتر نقاط ضعتان در همان مشاوره یا کارنامه اصلی آزمون خود مجددا سوالاتی که در آزمون پاسخ صحیح نداده اید را تمرین کنید.

حتی می توانید به سوالات جدیدی که متناسب با نقاط ضعف شما در آزمون طراحی شده است نیز دسترسی داشته باشید و با تمرین بیشتر در مباحث مورد نیاز مسلط شوید. در عین حال فایل PDF پاسخ تشریحی کامل آزمون در صفحه کارنامه اصلی و منوی خدمات پس از آزمون های حضوری نیز در سایت گزینه دو در اختیار شما قرار می گیرد .

فقط فراموش نکنید برای مشاهده کارنامه و مشاوره های هوشمند فردی و نیز  فایل PDF پاسخ تشریحی با نام کاربری که هنگام ثبت نام در آزمون ها دریافت نموده اید وارد سایت شوید.


درحال بارگذاری...
دانلود 2.78 MB
24 روز قبل  

تعداد مشاهده 3099