راهنمای تدریس معلم


راهنمای تدریس معلم

فیلم های راهنمای تدریس معلم با هدف ارتقاء سطح کیفی آموزش کتابهای درسی توسط دبیرهای سراسر کشور و همچنین آشنایی بیشتر معلمین با اهداف و رویکردهای اصلی کتابهای درسی نظام جدید طراحی و تولید گردیده است.

این مجموعه که با همکاری برخی از اعضاء گروه مولفان کتابهای درسی ضبط گردیده، شامل 12 ساعت راهنمای تدریس معلم در قالب 16 فیلم آموزشی 45 دقیقه ای است که ویژه درس ریاضی پایه های هفتم تا نهم دوره اول متوسطه بوده و به زودی برخی درس‌های ریاضی پایه های دهم و یازدهم نیز به آنها اضافه خواهد شد.

در این خدمت تلاش شده است علاوه بر آموزش مستقیم و گفتگو، از شیوه های تعاملی تر و نرم افزارهای کمک آموزشی، بهره گرفته شود.

 

نحوه استفاده از فیلمهای راهنمای تدریس معلم:

فیلمهای آموزشی تولید شده از طریق www.tva.tv ارائه می‌شود. ثبت نام در این سایت توسط نمایندگی صورت می‌گیرد و معلمین محترم مدارس طرف قرارداد گزینه دو از طریق نام کاربری و پسورد ویژه ای که به ایشان تعلق می‌گیرد ( و در پنل شخصی شان در سایت گزینه دو قابل مشاهده است) می‌توانند وارد سایت شده و از ویدئوهای مربوطه استفاده نمایند.

بارگذاری این فیلم‌ها از اواسط آبان ماه 97 شروع شده و تا اسفند ماه 97 به مرور ادامه خواهد داشت.

به معلمین محترم درس ریاضی پیشنهاد می‌شود از این خدمت ارزشمند موسسه گزینه دو، در جهت ارتقاء کیفی تدریس خود بهره‌مند شوند.

یک سال قبل  

تعداد مشاهده 16539