سوالات متداول درباره نرم افزار بانک سوال دانش آموز


سوالات متداول درباره نرم افزار بانک سوال دانش آموز

دسترسی به اپلیکیشن بانک سوال هوشمند گزینه دو متناسب با تعداد مراحل ثبت نام متفاوت است. تمامی دانش‌آموزانی که حداقل یک مرحله از آزمون‌ها و ارزشیابی‌های سال تحصیلی ۰۰-۹۹ را ثبت نام کرده اند، از ۱۵ شهریور تا ۱۵  آبان ۹۹ به بانک سوال دسترسی رایگان خواهند داشت اما  پس از این تاریخ  شرایط دسترسی به بانک سوال برای داوطلبان کنکور، ثبت نام در حداقل ٣ مرحله و برای دانش‌آموزان سایر پایه‌ها ثبت نام حداقل ۲ مرحله آزمون ها خواهد بود.

🚦نرم افزار بانک سوال گزینه دو خدمت اختصاصی به شرکت کنندگان در آزمون های گزینه دو می باشد. برای استفاده از آن حتما باید با نام کاربری ای که هنگام ثبت نام در آزمون ها دریافت کرده اید وارد کاربری خود در سایت شوید. (اعضای عادی سایت به نرم افزار دسترسی ندارند. چناچه در آزمون ها ثبت نام کردید و به بانک سوال دسترسی ندارید به این دلیل است که با نام کاربری غیر از نام کاربری ای که هنگام ثبت نام دریافت کردید وارد سایت شده اید یا از حد نصاب جدول بالا کمتر در آزمون ها ثبت نام کرده اید.)


⁉️ برای استفاده از بانک سوال نیاز به نصب نرم افزار  دارم؟

✅ برای استفاده از نرم افزار فقط نیاز به اینترنت و یک مرورگر می باشد. در سال تحصیلی ۰۰-۹۹ اپلیکیشن بانک سوال نیز با امکانات زیر فعال گردیده است:

📝 تمرین و آزمون آنلاین موضوعی و درسی

📊 دریافت سریع کارنامه

🔛 ارتباط دانش آموز با دبیر (در ثبت نام گروهی)

 ⁉️ طراحی آزمون های تک درس و جامع

👈 برای نصب آن می توانید به آدرس زیر مراجعه نمایید.👇

 https://gozine2.ir/Services/Assessment/Student#DownloadApp


⁉️ چگونه وارد نرم افزار شوم؟

✅ ابتدا وارد کاربری خود در سایت gozine2.ir شده و از منوی نرم افزار بانک سوال دانش آموز قسمت مورد نظر را انتخاب کنید. برای اپلیکیشن هم به همین ترتیب ابتدا باید با نام کاربری ای که هنگام ثبت نام در آزمون ها دریافت کرده اید وارد کاربری خود شوید.


⁉️ هزینه خرید نرم افزار چقدر است؟

✅ این نرم افزار برای تمامی دانش آموزانی که در آزمون‌های گزینه دو (مطابق حد نصاب جدول بالای صفحه) شرکت می‌کنند رایگان بوده و نیازی به پرداخت هزینه اضافه نیست. در واقع این نرم افزار یکی از خدمات جانبی آزمون های گزینه دو است.


⁉️ روش ثبت نام در نرم افزار چیست؟

✅ جهت ثبت نام در آزمون ها و استفاده از نرم افزار از طریق سایت gozine2.ir و یا از طریق نمایندگی شهر خود در آزمون های گزینه دو ثبت نمایید.


⁉️ این نرم افزار چه محتوای آموزشی در اختیار من قرار می‌دهد؟

✅ در حال حاضر هزاران سوال تستی استاندارد در نرم افزار موجود است که شامل سوال‌های تالیفی استاندارد مختص نرم افزار و سوال‌های آزمون‌ها و ارزشیابی های گزینه دو است. هر دانش آموز صرفا به سوالات مقطع و رشته ای که در آن شرکت می کند دسترسی خواهد داشت. البته داوطلبان کنکور به سوالات پایه دهم و یازدهم نیز دسترسی خواهند داشت. به‌زودی سوال‌های غیر چهارگزینه ای و محتواهای مختلف آموزشی برای دانش آموزان دوره اول متوسطه به نرم افزار اضافه خواهد شد.


⁉️ چرا نرم افزار های مشابه را انتخاب نکنم؟ تمایز نرم افزار گزینه دو چیست؟

✅ سوال‌های موجود در نرم افزار گزینه دو کاملا تالیفی بوده و استاندارد بودن مهم ترین شرط ورود سوال به این نرم افزار است. این سوال‌ها در گروه های ۳ تا ۸ نفره توسط اساتید مجرب بررسی شده و پس از بحث و بررسی علمی صورت گرفته بر روی سوال‌ها وارد نرم افزار می‌شوند. موسسه گزینه دو به هیچ عنوان کیفیت سوال های نرم افزار خود را فدای کمیت نمی‌کند و تمام سوال‌های موجود سوال‌‌های استاندارد و خوب علمی است.


⁉️ نرم افزار بروز رسانی و پشتیبانی دارد؟

✅ این نرم افزار به‌صورت هفتگی و در بعضی مواقع به‌صورت روزانه آپدیت شده و سوال‌های جدید وارد نرم افزار خواهد شد. حتی در مورد امکانات و ظاهر نرم افزار نیز مدام در حال بهبود و ارتقا هستیم که این تغییرات را می‌توانید از قسمت تاریخچه تغییرات در نرم افزار مشاهده کنید.


⁉️ امکان استفاده از نرم افزار با تلفن همراه و تبلت وجود دارد؟

✅ بله، شما با هر وسیله و دستگاهی که امکان اتصال به اینترنت را داشته باشد می توانید با نرم افزار کار کنید. موبایل، تبلت، رایانه


⁉️ آیا می توانم بدون ثبت نام در آزمون های موسسه نرم افزار را خریداری کنم؟

✅ امکان استفاده از نرم افزار فقط برای داوطلبانی است که در آزمون‎های موسسه گزینه دو (مطابق حد نصاب جدول بالای صفحه) ثبت نام کرده باشند و به صورت جداگانه به داوطلبانی که در آزمون ها ثبت نام نکرده اند ارایه نخواهد شد.


⁉️ برای استفاده از نرم افزار در سال تحصیلی محدودیتی دارم؟

 ✅ خیر، برای استفاده از نرم افزار در طول سال تحصیلی محدودیتی وجود ندارد و شما با ثبت نام در یکی از طرح های موسسه (مطابق حد نصاب جدول بالای صفحه)  تا پایان آن طرح می توانید از بانک سوال استفاده نمایید.


⁉️ آیا سوالات نرم افزار بانک سوال را می توان دانلود کرد؟

✅ خیر، نرم افزار به صورتی طراحی شده که داوطلبان در محیط نرم افزار پاسخ سوالات را ثبت کرده و بر مبنای آن از مشاوره های هوشمند فردی نرم افزار استفاده نماید.

4 ماه قبل  

تعداد مشاهده 36960


  نظرات     درحال بارگذاری