امروز؛ آخرین مهلت انتخاب رشته آزمون سراسری


امروز؛ آخرین مهلت انتخاب رشته آزمون سراسری

📢📢 امروز؛ آخرین مهلت انتخاب رشته آزمون سراسری


🔹مهلت انتخاب رشته آزمون سراسری سال 97 کشور، امروز - دوشنبه - پایان می پذیرد و این مهلت به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد. براساس برنامه زمانی اعلام شده مهلت انتخاب رشته کد رشته محل های تحصیلی آزمون سراسری سال 97 و ثبت کد رشته محل های انتخابی در فرم انتخاب رشته اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور امروز (دوشنبه) 22 مردادماه 97 پایان می پذیرد.


🔹براساس اعلام سازمان سنجش این مهلت به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.


🔹باید تمامی داوطبانی که تاکنون نسبت به انتخاب رشته و تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی در سایت سازمان سنجش اقدام نکرده اند، در مهلت باقی مانده، با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش و مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته گروه آزمایشی مربوط نسبت به انتخاب حداکثر 150 رشته محل از میان رشته محل های مورد علاقه خود از گروههای آزمایشی مجاز اقدام کنند.


🔹داوطلبان باید پس از کنترل رشته محل های انتخابی و اطمینان از صحت این کد رشته محل ها، موارد انتخابی را به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته اینترنتی و حداکثر تا پایان امروز ثبت کنند.  برخی از داوطلبانی که در آزمون سراسری سال 97 غایب بودند و یا حتی در آزمون سراسری شرکت نکرده اند، نیز می توانند تا چهارشنبه 24 مردادماه ثبت نام کنند، این افراد می توانند تنها در رشته هایی که براساس سوابق تحصیلی است، ثبت نام داشته باشند

5 سال قبل  

تعداد مشاهده 555