سلام، توی یکی از سوالا گفتین برای تست زماندار باید حداکثر شبیه سازی باشه، میشه بیشتر توضیح بدین.؟


سلام، توی یکی از سوالا گفتین برای تست زماندار باید حداکثر شبیه سازی باشه، میشه بیشتر توضیح بدین.؟

سلام


١- برای زدن تست زماندار باید با حداکثر شبیه سازی ذهنی و جسمی شرایط آزمون را چندین بار تجربه کنید تا بتوانید در آزمون سراسری با مهارت بیشتری شرکت نمایید.


٢- شرایط جسمی: اگر می توانید از صندلی دسته دار استفاده کنید در غیر این صورت پشت میز امتحان دهید و لباس رسمی بپوشید. این کار سبب افزایش استقامت شما در جلسه آزمون خواهد شد.


٣- شرایط ذهنی: قبل از زدن تست زماندار خود تصور کنید این تست آزمون سراسری است و هر آنچه در روزهای آزمون های آزمایشی در ذهن شما می گذرد را باید در ذهنتان ایجاد کنید. این تمرین به شما کمک می کند بر افکار منفی غلبه کرده و با حداکثر تمرکز در جلسه آزمون حاضر شوید.


٤- شرایط آزمونی : تست هایی با سطح استاندارد انتخاب کنیدو از انتخاب تست های بسیار ساده یا بسیار سخت بپرهیزید. همچنین بهتر است از پاسخبرگ استفاده کنید و تا انتهای آزمون صندلی خود را ترک نکنید. حتی سعی کنید خوراکی شبیه به آزمون سراسری استفاده نمایید.


٥- شرایط محیطی: محیط ساکت و آرامی را انتخاب کنید. اما به این نکته توجه داشته باشید که محیط نباید کاملا ساکت باشد تا بتوانید با حداکثر تمرکز به سوالات پاسخ دهید.


بنابراین هنگام پاسخگویی به تست های زماندار حتما شرایط را همانطور که در بالا گفته شد، شبیه سازی کنید تا بتوانید تمامی عوامل را تجربه کرده و راه های کنترل آن ها را بیاموزید تا بتوانید در آزمون سراسری با حداکثر توانایی خود به سوالات پاسخ دهید.
5 سال قبل  

تعداد مشاهده 1020