چرا پس از آزمون کارنامه ام را در سایت نمی بینم؟


چرا پس از آزمون کارنامه ام را در سایت نمی بینم؟

داوطلبان گرامی
در صورتیکه برای مشاهده کارنامه به این صفحه منتقل شده اید، به اطلاع می رساند کارنامه های شما در حال تولید است و طبق اطلاعیه های قبلی از ساعت ۲۰ بر روی سایت قرار می گیرد.

یاداوری می گردد برای مشاهده کارنامه باید با نام کاربری و رمز عبور خود مطابق راهنمای زیر در سایت لاگین کنید.
توضیحات نام کاربری و رمز عبور
اگر به صورت اینترنتی در آزمون ها یا ارزشیابی ها ثبت نام کرده اید
نام کاربری
پس از عضویت در سایت کدی 7 رقمی به شما نمایش داده شده است که نام کاربری یا همان شماره داوطلبی شما می باشد. همچنین شما می توانید از شماره موبایلی که در هنگام عضویت در سایت وارد کرده اید به عنوان نام کاربری استفاده کنید.
رمز عبور
یکی از فیلدهایی که در زمان عضویت در سایت تکمیل کرده اید رمز عبور بود. با همان رمز عبور در سایت لاگین کنید.
اگر توسط مدرسه ثبت نام شده اید و یا توسط نمایندگی ثبت نام کرده اید
نام کاربری
کد 7 رقمی ای که توسط نمایندگی یا مدرسه به اطلاع شما رسیده است و در صورت دریافت کارت ورود به جلسه بر روی آن نیز درج شده است، نام کاربری یا همان شماره داوطلبی شما می باشد.
رمز عبور
به صورت پیش فرض کدملی شما، رمز عبورتان می باشد که در صورت دریافت کارت ورود به جلسه، روی آن نیز درج شده است.
نکته مهم : در صورتیکه شماره موبایل خود را به درستی در اختیار نمایندگی گزینه دو قرار داده باشید و یا هنگام عضویت در سایت به درستی وارد کرده باشید، نام کاربری و رمزعبور برای شما پیامک شده است.

نکات:

1) چنانچه داوطلبی در آزمون ها ثبت نام کرده ولی خدمات خود را در سایت مشاهده نمی کند صرفا به دلیل ورود با کاربری نامعتبر می باشد.

2) دقت نمایید اگر قبلا در سایت گزینه دو عضو بوده اید و یا سال های قبل نیز داوطلب گزینه دو بوده اید و به هر دلیلی نام کاربری آن زمانتان با شماره داوطلبی آزمون های امسال متفاوت است، برای استفاده از خدمات اختصاصی، باید از شماره داوطلبی جدیدتان به عنوان نام کاربری استفاده کنید. 

3) در صورتیکه باوجود این راهنما همچنان نتوانستید در سایت لاگین نمایید با نمایندگی شهر خود یا روابط عمومی موسسه گزینه دو به شماره ۲۲۲۳۹۳۹۲-۰۲۱ در ساعات اداری تماس بگیرید.


  • فیلم توضیحات نام کاربری و رمزعبور
درحال بارگذاری...
دانلود چرا پس از آزمون کارنامه ام را در سایت نمی بینم؟ (فیلم) - 16.8 MB
یک سال قبل  

تعداد مشاهده 820102