سلام من آزمون های گزینه دو شرکت کردم. دیدم نوشته آزمون های غیرحضوری. اینا چیه؟ چیکار باید کرد؟ نمیشه شرکت نکرد مثلا سوالاش رو بخونیم ؟


سلام من آزمون های گزینه دو شرکت کردم. دیدم نوشته آزمون های غیرحضوری. اینا چیه؟ چیکار باید کرد؟ نمیشه شرکت نکرد مثلا سوالاش رو بخونیم ؟

سلام
١- از اهداف شرکت در آزمون های غیر حضوری شناخت بیشتر نقاط قوت و ضعف است. ابزار دقیق شناخت نقاط قوت و ضعف، آزمون های آزمایشی هستند. بهتر است در آزمونهای غیرحضوری شرکت کرده تا بتوانید نقاط ضعف خود را شناسایی کرده و در ادامه برنامه مطالعاتی، تغییرات لازم را برای آزمون حضوری اعمال نمایید.

٢- با استفاده از نتایج این آزمون ها و تحلیل درست آن ها  به بهبود سطح علمی خود کمک نمایید و سعی کنید در هر آزمون میزان کمی نسبت به آزمون قبل پیشرفت نمایید. بنابراین اگر در آزمون های غیرحضوری شرکت کنید، نقاط قوت و ضعف خود را قبل از آزمون حضوری شناسایی کرده و می توانید در ادامه برنامه خود تغییرات لازم را اعمال نمایید.

٣- کارنامه های مشاوره ای آموزشی، رشته های قبولی و تخمین نمره و رتبه، کارنامه های سنجش سطح علمی و... موجود در سایت گزینه ٢ به شما مشاوره ای دقیق و سودمند برای شناسایی نقاط قوت و ضعفتان می دهد. شما می توانید با بررسی دقیق این کارنامه ها بهترین تصمیم راهبردی را برای هر درس اتخاذ نمایید.

٤- یکی از اثرات و اهداف دیگر شرکت در آزمون های غیرحضوری افزایش هوش هیجانی است. هوش هیجانی به شما کمک می کند تا بتوانید بر احساسات منفی خود در آزمون سراسری غلبه نمایید و این مسئله بدون تکرار زیاد امکان پذیر نخواهد بود. شما باید تمرین های هنر آزمون دادن را که در سایت و کانال گزینه دو به شما آموزش داده می شود را برای افزایش هوش هیجانی خود، انجام دهید و تنها راه تمرین این موارد آزمون های آزمایشی هستند. شرکت در آزمون های غیرحضوری به شما کمک می کند تا هنر آزمون دادن را قبل از آزمون های حضوری تمرین کرده و با آمادگی بیشتری در جلسه آزمون حاضر شوید.

۵-  تعهد به انجام صحیح برنامه ریزی درسی تنها با داشتن یک آزمون آزمایشی مناسب امکان پذیر است، زیرا در غیر اینصورت شما در انجام برنامه های درسی خود جدیت به خرج نخواهید داد. به دلیل فاصله مناسب آزمون های غیرحضوری گزینه دو، هیچ گاه جدیت مطالعه شما از دست نخواهد رفت و کمیت و کیفیت مناسب مطالعه شما حفظ خواهد شد.

بنابراین حتما در آزمون های آزمایشی غیر حضوری شرکت نمایید تا بتوانید با بررسی سطح علمی خود و تحلیل آزمون های خود در رفع نقاط ضعف خود بکوشید و با تکرار شرایط آزمون هوش هیجانی خود را تقویت نمایید تا در آزمون سراسری به موفقیت دست پیدا کنید.

5 سال قبل  

تعداد مشاهده 871