نشست آموزشی "هم اندیشی درباره ارزشیابی آموزشی"


نشست آموزشی "هم اندیشی درباره ارزشیابی آموزشی"

باسلام و آرزوی توفیق

 

احتراماً به اطلاع می‌رساند مؤسسۀ آموزشی فرهنگی گزینه ‌دو ایرانیان در راستای گسترش رویکرد ارزشیابی در خدمت یادگیری و آشنایی بیشتر با مفاهیم و شیوه های ارزشیابی نوین اقدام به برگزاری نشست آموزشی با عنوان "هم‌اندیشی دربارۀ ارزشیابی آموزشی" در روز جمعه 14 مهر 96 از ساعت 8:30 تا 12:30 در محل سالن آمفی تئاتر مجموعه مدیریت صنعتی نموده است.

سخنران اصلی این نشست جناب آقای دکتر رسول صادقی دارای دکترای اندازه گیری آموزشی از دانشگاه UNSW استرالیا و روان‌سنج ارشد در موسسۀ ACARA می‌باشند.

عنوان‌های درنظرگرفته شده برای این برنامۀ هم‌اندیشی شامل بررسی نظام ارزشیابی ملی استرلیا با تمرکز بر آزمون NAPLAN ، بررسی طراحی سؤال خوب و متنوع و پنل پرسش و پاسخ با حضور کارشناسان حوزه ارزشیابی تحصیلی است.

کارشناسان حاضر در پنل پرسش و پاسخ جناب آقای دکتر رسول صادقی، جناب آقای دکتر ابراهیم طلایی عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس و مدیر گروه روش‌شناسى پژوهش انجمن مطالعات برنامۀ درسى ایران و همچنین جناب آقای دکتر عبدالرسول عمادی رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش می‌باشند.

لازم به ذکر است در این نشست علمی ازمعلمین و دبیران، مدیران، سیاست گذاران حوزه آموزش و اساتید و پژوهشگران دانشگاهی نیز حضور خواهند داشت.

 

لازم به یادآوری است که این نشست به‌صورت یک دورۀ آموزشی محسوب شده و علاقمه‌مندان می‌توانند از طریق ثبت‌نام در این دوره شرکت نمایند.

لینک ثبت نام : https://evnd.co/EMzjA

نشست آموزشی "هم اندیشی درباره ارزشیابی آموزشی" (PDF)
دانلود نشست آموزشی "هم اندیشی درباره ارزشیابی آموزشی" (PDF) - 3.64 MB نشست آموزشی "هم اندیشی درباره ارزشیابی آموزشی" (PDF)
5 سال قبل  

تعداد مشاهده 758


  نظرات


برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید

     درحال بارگذاری