سلام تو مدرسه ها مدرسه ما قراره سال چهارم درس بده. من خیلی نگران سال پایه ام تلاش کردم همشو تابستون بخونم ولی خوب تموم نشد. چی کار کنم؟


سلام تو مدرسه ها مدرسه ما قراره سال چهارم درس بده. من خیلی نگران سال پایه ام تلاش کردم همشو تابستون بخونم ولی خوب تموم نشد. چی کار کنم؟

سلام

١- در طول سال تحصیلی اولویت شما باید مطالعه درس هرروز همان روز همگام با مدرسه باشد.
زیرا اگر درس هر روز را همان روز مطالعه کنید، سبب ایجاد تسلط در برنامه مطالعاتی و مفهومی شدن مطالعه خواهد شد و کیفیت مطالعه را بالا خواهد برد.
روش درس هر روز همان به شما کمک خواهد کرد تا با سرعت بیشتری به مرور این مطالب بپردازید و بتوانید وقت بیشتری را برای زدن تست و تثبیت آموخته های خود در اختیار داشته باشید

٢- اگر در واحد مطالعاتی خود نمی توانید به تمام اقدامات درس هرروز همان روز خود برسید، اولویت خود را خواندن مطالب قرار داده و سایر اقدامت را به روزهای بعدی موکول کنید.

٣- توصيه مي شود از برنامه مطالعاتی هفتگی گزینه دو استفاده کنید و در یک آزمون آزمایشی شرکت کنید تا بتوانید دروس پایه را با دقت مطالعه و بررسی کنید.
لیستی از دروس باقی مانده در طول تابستان در تهیه کنید که در طول سال تحصیلی بتوانید با اولویت مناسب به مطالعه دروس بپردازید.

٤- همچنین در طول سال تحصیلی، اگر مدرسه شما تمامی دروس سال چهارم و سال های پایه را تدریس می کند، همگام با مدرسه پیش بروید و دروس سال چهارم  (که معمولا با برنامه آزمون هم پوشانی دارد) را با استفاده از برنامه هفتگی گزینه ٢ جلو ببرید.


بنابراین اولویت شما باید مطالعه با یک برنامه مناسب و رعايت روش درس هرروز همان روز باشد، تا به تسلط كافي در دروس رسيده و با شرکت در آزمون آزمایشی مناسب بتوانید نقاط قوت و ضعف خود را مشخص کرده و با رفع نقاط ضعف و تثبیت نقاط قوت به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید.

6 سال قبل  

تعداد مشاهده 466