سلام ببخشید من بیشتر مواقع درآزمون ها رتبه ام خیلی بد میشه یا اصلا تغییر نمیکنه،چیکارکنم؟


سلام ببخشید من بیشتر مواقع درآزمون ها رتبه ام خیلی بد میشه یا اصلا تغییر نمیکنه،چیکارکنم؟

سلام

١- حتما آزمون خود را تحلیل کنید.
بررسی دقیق نتایج آزمون به شما کمک می کند شناخت دقیقی از شرایط خود داشته باشید و  بتوانید به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید.

٢- باید علل عدم نتیجه گیری خود را بررسی کنید.
این علل می توانند ناشی از مشکلات علمی یا مشکلات مهارتی باشد.
با بررسی دقیق  نتیجه آزمون خود می توانید این علل را پیدا کرده و راه حل مناسب را بیابید.البته در کارنامه های تحلیل آزمون موجود در سایت گزینه٢ بررسی دقیقی از آزمون شما صورت گرفته است.

٣- اگر علت عدم پیشرفت شما معلومات است، پیشنهاد می شود از ابزاهای کمک آموزشی مناسب (نظیر کتاب تست و یا کلاس) استفاده نمایید تا مدت زمان یادگیری مباحث کاهش یابد و بتوانید برای تکمیل آموخته های خود از تست زنی به شیوه آموزشی استفاده کنید.

٤- علت پاسخ ندادن به سوالات را نيز بيابيد.
درصورتيكه به دليل كمبود وقت نتوانسته ايد به سوالات پاسخ دهيد، بايد با افزايش تعداد تست آموزشي و ايجاد تسلط روي مباحث اين مشكل را رفع نماييد.

۵- همچنين اگر علت عدم پاسخگويي شما مفهومي بودن سوالات  يا متوجه نشدن دروس باشد، مي توانيد با مطالعه دقيق و مجدد مطالب و زدن تست هاي آموزشي فراوان، مطالب را به صورت عمقي در ذهن خود تثبيت نماييد.

بنابراین بررسی نتایج آزمون های آزمایشی خود را جدب گرفته زیرا تحلیل آزمون اهمیتی برابر با آزمون دارد و شما می توانید با استفاده از نتایج به دست آمده از تحلیل آزمون، تصمیم های راهبردی دقیقی گرفته و با انجام این تصمیم ها به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنید.

6 سال قبل  

تعداد مشاهده 659