سلام وقت بخیر ماچجوری باید از وقتمون درست استفاده کنیم؟؟؟


سلام وقت بخیر ماچجوری باید از وقتمون درست استفاده کنیم؟؟؟

سلام

١- از یک برنامه مطالعاتی کمک بگیرید و مطابق با برنامه درس بخوانید زیرا یک برنامه مسنجم و متعادل به شما کمک می کند تا از شیوه درس خواندن خود مطمئن شده و با اشتیاق بیشتری ساعت مطالعه خود را بالا ببرید و از زمان خود حداکثر استفاده را ببرید.
پیشنهاد می شود در همین تابستان با استفاده از برنامه ها و آزمون های گام اول پیشروی نمایید تا علاوه داشتن برنامه دقیق در طول تابستان، به دلیل برگزاری آزمون جدیت کافی برای انجام برنامه داشته باشید.

٢- در صورتیکه علاقه به قبولی در كدرشته هاى پرطرفدار دارید، بايد بيشترين زمان ممكن در روز را به مطالعه اختصاص دهيد.
اگر ٨ ساعت به خواب و ٤ ساعت به كارهاى متفرقه (استراحت هاى ميان مطالعه ، وعده هاى غذايى و ...) اختصاص دهيد، بايد ١٠ تا ١٢ ساعت در روزهاي تعطيل و ٥ تا ٦ ساعت در روزهاي مدرسه را به اموزش  (كلاس و مطالعه و تست و ... ) بپردازيد.
 
٣- ساعت مطالعه و تعداد تست خود را یادداشت کنید و سعی کنید آن ها را هرروز افزایش دهید این کار به شما کمک می کند هر روز از زمان، نهایت استفاده را بکنید. برای این کار  هدف خود را يادداشت كرده و آن ها هرروز جلوي چشمان خود قرار دهيد.
داشتن هدف به شما كمك مي كند با انگيزه بيشتري به انجام برنامه مطالعاتي خود بپردازيد.

بنابراین برای حداکثر استفاده از زمان خود باید با استفاده از یک برنامه مطالعاتی منسجم پیشروی کرده و سعی کنید هر روز ساعت مطالعه و تعداد تست خود را یادداشت کرده و آن را افزایش دهید تا زمان را در کنترل داشته باشید و بتوانید به درستی مطالعه داشته باشید.

6 سال قبل  

تعداد مشاهده 494