سلام خسته نباشید ممنونم از کانال مفیدتون من تازه با کانال تون اشنا شدم و اینکه از برنامه مطالعاتی شما عقبم چطوری میتونم به برنامه مطالعاتی شما نزدیک بشم ممنونم


سلام خسته نباشید ممنونم از کانال مفیدتون من تازه با کانال تون اشنا شدم و اینکه از برنامه مطالعاتی شما عقبم چطوری میتونم به برنامه مطالعاتی شما نزدیک بشم ممنونم

سلام

١- مهمترین وظیفه شما در حال حاضر این است که به سرفصل های آزمون های قبلی فکر نکرده و اولویت شما بودجه بندی آزمون های بعدی باشد تا بتوانید خود را با برنامه مطالعاتی هماهنگ نمایید.

٢- اما اگر  سرفصل هایی در برنامه های مطالعاتی قبلی وجود داشتند که پیش نیاز سرفصل های مطالعاتی این دوره شما هستند بهتر است در حد یادگیری ابتدایی آن ها را مطالعه کرده تا بتوانید سرفصل های جدید را به خوبی بیاموزید.

٣- لیست مباحث باقی مانده از برنامه های قبلی را یادداشت کرده و سعی کنید در واحدهای جبرانی موجود در برنامه آن ها را مطالعه نمایید.

٤- اما اگر در واحدهای جبرانی خود نتوانستید مباحث باقی مانده را به اتمام برسانید، می توانید در دوران جمع بندی مانند جمع بندی نیمسال اول و دوم، نوروز و.... این دروس را مطالعه کرده و اقدامات باقی مانده را به اتمام برسانید.

۵- به برنامه مطالعاتی خود پایبند باشید.
پایبندی به برنامه سبب می شود از مباحثی جدید عقب نمانید و بتوانید مباحث باقی مانده را نیز مطالعه نمایید.
یکی از روش های پایبندی به برنامه مطالعاتی، شرکت کردن در آزمون های آزمایشی است.  با شرکت در آزمون آزمایشی جدیت شما برای اجرای برنامه بیشتر خواهد شد و می توانید به مطالعه تمامی مباحث بپردازید.

بنابراین اولویت شما باید نوشتن لیست اقدامات باقی مانده از برنامه های قبلی بوده تا بتوانید در زمان های جبرانی و جمع بندی آن ها را مطالعه نمایید.
همچنین با تمرکز روی برنامه فعلی خود و مطالعه سطحی  مباحث پیشنیاز می توانید مطابق با برنامه آزمون ها پیش رفته و به موفقیت برسید.

6 سال قبل  

تعداد مشاهده 450