سلام چی کارکنیم ک بی دقتیمون ب حداقل برسه? ممنون میشم راه حل بگین


سلام چی کارکنیم ک بی دقتیمون ب حداقل برسه? ممنون میشم راه حل بگین

سلام

١-  ابتدا لیست تمامی بی دقتی های خود را با که با استفاده از تحلیل آزمون ها و یا بررسی سوالات امتحانات خود پیدا کرده اید، یادداشت کنید و حتما شب قبل از امتحانات خود آن ها را مرور کنید تا ذهن شما نسبت به آن بی دقتی حساس شده و میزان بی دقتی های شما کاهش پیدا کند.

٢-  نوع بي دقتي هاي خود را پيدا كنيد، براي مثال اگر در محاسبات بي دقتي داريد،سعي كنيد در ابتدا تمامي محاسبات را بنويسيد تا بتوانيد قسمت هايي را كه در آن ها بي دقتي مي كنيد، پيدا كنيد.

٣-  از چرك نويس هاي كوچك استفاده كرده و سعي كنيد مرتب بنويسيد. زيرا يكي از دلايل بي دقتي در امتحانات كمبود فضا براي محاسبات است به اين صورت شما مي توانيد با تمرين كافي اين مشكل را حل كنيد و به صورت مرتب و کامل پاسخنامه خود را پر کنید.

٤-  يكي از عوامل تأثير گذار روي دقت، داشتن خواب كافي در طول روز است. روزانه ٦/٥ الي ٨/٥ ساعت مطالعه كرده و سعي كنيد ساعت خواب و بيداري ثابتي داشته باشيد. شب قبل از امتحانات خود تا نیمه های شب بیدار نمانید تا بتوانید با حداکثر دقت امتحان خود را برگزار نمایید.

بنابراين حتما ليست بي دقتي هاي خود را يادداشت كرده و با تمرين روش هاي افزايش دقت كه در بالا ذكر شد بر بي دقتي هاي خود غلبه كرده و در امتحانات نهایی نتيجه مورد نظر خود را كسب نماييد.
 

6 سال قبل  

تعداد مشاهده 401