سلام . الان بايد ساعت مطالعه روزانه باید دقیق چند ساعت باشه تا بتونیم ب هدف دلخواه برسیم آخه يه روزايي هم امتحان داريم؟؟


سلام . الان بايد ساعت مطالعه روزانه باید دقیق چند ساعت باشه تا بتونیم ب هدف دلخواه برسیم آخه يه روزايي هم امتحان داريم؟؟

سلام

١- ساعت مطالعه مناسب بستگى به هدف شما در ازمون سراسرى دارد.
اگر ميخواهيد در كدرشته هاى پرطرفدار پذيرفته شويد بايد بيشترين زمان ممكن در روز را به مطالعه اختصاص دهيد.

٢- با توجه به اينكه در ماه هاي پاياني قرارداريد بايد ساعت مطالعه شما در روزهايي كه امتحان داريد، ٨ الي ٩ ساعت و در روزهاي تعطيل ١١ الي ١٣ ساعت باشد.
سعی کنید ساعت مطالعه خود را ثبت و ان را به تدريج افزايش دهيد.

٣- داشتن یک برنامه مسنجم به شما کمک می کند تا از نوع درس خواندن خود مطمئن شده و با اشتیاق بیشتری ساعت مطالعه خود را بالا ببرید.

٤- حتماً در اين دوره در آزمون هاي جمع بندي شركت كنيد. شركت در آزمون به شما كمك مي كند تا ملزم به اجرای برنامه شوید و بتوانید با استفاده از کارنامه های آن به بررسی میزان مطالعه خود، سطح علمی و... بپردازید.
بررسی دقیق آزمون ها به شما کمک خواهند کرد تا به درستی نقاط قوت و ضعف خود را شناسايى و نقاط قوت را تقويت و نقاط ضعف را برطرف نماييد.

٥- هدف خود را يادداشت كرده و آن ها هرروز جلوي چشمان خود قرار دهيد.
داشتن هدف به شما كمك مي كند با انگيزه بيشتري به انجام برنامه مطالعاتي خود بپردازيد.

بنابراين ساعت مطالعه خود را در اين دوران افزايش دهيد و با مرور هر روزه اهداف خود و شركت در آزمون آزمايشي مناسب، مطالعه با انگيزه و كيفيت بالايي داشته باشيد.

6 سال قبل  

تعداد مشاهده 381