سلام، سر جلسه آزمون خيلي فكر مزاحم مياد تو ذهنم، اصلا تا آزمون شروع ميشه اينجوري ميشه و تمركز ندارم. ميشه راهنماييم كنيد.؟


سلام، سر جلسه آزمون خيلي فكر مزاحم مياد تو ذهنم، اصلا تا آزمون شروع ميشه اينجوري ميشه و تمركز ندارم. ميشه راهنماييم كنيد.؟

سلام

١- حتما تست زماندار را در برنامه مطالعاتی خود قرار دهید.
باید تست های زماندارخود را با حداکثر شبیه سازی برگزار نمایید تا شرایط آزمون برای شما تکرار شود و بتوانید بر احساسات منفی خود غلبه نمایید.

٢- قبل از زدن تست زماندار تصور کنید این تست آزمون سراسری است و هر آنچه در روزهای آزمون های آزمایشی در ذهن شما می گذرد را باید در ذهنتان ایجاد کنید. این تمرین به شما کمک می کند بر افکار منفی غلبه کرده و با حداکثر تمرکز در جلسه آزمون حاضر شوید.

٣- اگر به دلیل نگرانی های خود نمی توانید در جلسه آزمون با حداکثر کیفیت حاضر شوید. بهتر است لیست نگرانی های خود را یادداشت کرده و در روز زمانی را به بررسی آن ها اختصاص دهید.

٤- صبحانه روز آزمون را فراموش نکنید.  
بسیاری از داوطلبان به صبحانه روز آزمون بی توجه هستند، اما یکی از مهمترین وعده های غذایی که به شما کمک بسیاری در آزمون خواهد کرد صبحانه است. مطابق آنچه در سایت و کانال گزینه دو به شما آموزش داده شد، وعده های غذایی خود را اصلاح نمایید.

بنابراین حتما تست زماندار را در برنامه مطالعاتی خود قرار دهید و حداکثر شبیه سازی را در این نوع تست برقرار نمایید تا بتوانید با تکرار شرایط به راحتی بر افکار خود مسلط شوید و نتیجه قابل قبولی را کسب نمایید.

6 سال قبل  

تعداد مشاهده 655