سلام مرسي كه به ما كمك مي كنيد. من خيليييييي بي انگيزه شدممممم. زمانم نداريم چيكار كنم؟؟


سلام مرسي كه به ما كمك مي كنيد. من خيليييييي بي انگيزه شدممممم. زمانم نداريم چيكار كنم؟؟

سلام

١- ابتدا این احساس را باید عادی تلقی کنید نه فاجعه بزرگ و غیرقابل درمان. زیرا در این حالت راحت تر می توانید بر این حس خود غلبه نمایید. همچنین باید از ارتباط با افرادی که مانند شما این حس را دارند و احساسات منفی به شما القا می کنند خودداری نمایید.

٢- به خودتان استراحت روحی بدهید. يك روز بدون آزمون سراسری زندگی کنید. به این نکته توجه داشته باشید که این کار نباید باعث عذاب وجدان شما شود و شما باید از این استراحت به عنوان دورخیزی برای یک پرش قوی تر برای رسیدن به هدفتان استفاده نمایید.

٣- روزانه به طور منظم و هرروز به مدت ١٥ الی ٣٠ دقيقه ورزش کنید. ورزش سبب نشاط و شادابی شما شده و همچنین تمرکز شما را افزایش خواهد داد. این ورزش ها بهتر است ورزش های هوازی مانند طناب زدن، دویدن، راه رفتن سریع و... باشد.

٤- موثرترین راه غلبه براین احساس یادآوری اهدافتان است. لیست اهداف خود را مکتوب یادداشت کرده و روزانه زمانی را برای فکر کردن به این اهداف اختصاص دهید و به خاطر داشته باشید برای رسیدن به هدفتان نیاز به تلاش و پشتکار دارید.

بنابراین هر روز اهداف خود را مرور کرده و با انجام ورزش و در نهایت استراحت چند روزه بر این حس خود غلبه نمایید تا بتوانید با انگیزه بیشتر ماه های پیش رو را بگذرانید.

7 سال قبل  

تعداد مشاهده 948