سلام بهتر نيست تو آزمون هاي غير حضوري شركت نكنيم؟ استرس ميگيرم و اينكه نمي تونم بقيه درس رو ادامه بدم...


سلام بهتر نيست تو آزمون هاي غير حضوري شركت نكنيم؟ استرس ميگيرم و اينكه نمي تونم بقيه درس رو ادامه بدم...

سلام

١- ابزار دقیق شناخت نقاط قوت و ضعف، آزمون های آزمایشی هستند. به علت اينكه فاصله زماني آزمون ٧ و ٨  حدود ٥ هفته  است بهتر است در آزمونهاي غيرحضوري شركت كرده تا بتوانيد نقاط ضعف خود را شناسايي كرده و در ادامه برنامه خود تغييرات لازم را اعمال نماييد.

٢- با استفاده از نتايج اين آزمون ها و تحلیل درست آن ها خود به بهبود سطح علمی خود کمک نمایید و سعی کنید در هر آزمون میزان کمی نسبت به آزمون قبل پیشرفت نمایید.

٣- کارنامه های مشاوره ای آموزشی، رشته های قبولی و تخمین نمره و رتبه، کارنامه های سنجش سطح علمی و... موجود در سايت گزينه ٢ به شما مشاوره ای دقیق و سودمند برای شناسایی نقاط قوت و ضعفتان می دهد. شما می توانید با بررسی دقیق این کارنامه ها بهترین تصمیم راهبردی را برای هر درس اتخاذ نماييد.

٤- افزایش هوش هیجانی به شما كمك مي كند تا بتوانيد بر احساسات منفي خود در آزمون سراسري غلبه نماييد و این مسئله بدون تکرار زیاد امکان پذیر نخواهد بود شما باید تمرین های هنر آزمون دادن را که در سایت و کانال گزینه دو به شما آموزش داده می شود را برای افزایش هوش هیجانی خود، انجام دهید و تنها راه تمرین این موارد آزمون های آزمایشی هستند.

۵- تعهد به انجام صحیح برنامه ریزی درسی تنها با داشتن یک آزمون آزمایشی مناسب امکان پذیر است، زیرا در غیر اینصورت شما در انجام برنامه های درسی خود جدیت به خرج نخواهید داد.

بنابراین حتما در آزمون هاي آزمایشی غير حضوري شرکت نمایید تا بتوانید با بررسی سطح علمی خود و تحلیل آزمون های خود در رفع نقاط ضعف خود بکوشید و با تکرار شرایط آزمون هوش هیجانی خود را تقویت نمایید تا در آزمون سراسری به موفقیت دست پیدا کنید.

7 سال قبل  

تعداد مشاهده 581