سلام، من تازه شروع كردم، تو برخي از درس ها ضعف دارم،ميشه مبحث هاي ساده رو بگيد بخونم و اينكه در هر درسي چند بزنم تا بتونم روزانه قبول شم؟


سلام، من تازه شروع كردم، تو برخي از درس ها ضعف دارم،ميشه مبحث هاي ساده رو بگيد بخونم و اينكه در هر درسي چند بزنم تا بتونم روزانه قبول شم؟

سلام

١- ميزان سختي و آساني هر مبحث، براي هر فرد متفاوت است.اگر در درسي در مباحثی ضعف دارید ابتدا سعی کنید با ابزارهای کمک آموزشی مناسب(از قبیل منابع تست زنی مناسب، کلاس و ...) این ضعف را برطرف کنید.

٢- در اين بازه زماني، مبحثی را حذف نکنید، زیرا ممکن است از همان مبحث در آزمون سراسری سوالاتی ساده طرح شود که به راحتی بتوان به آن ها پاسخ داد و در صورت عدم مطالعه سوالات ساده را که می توانستند به بهبود درصدهای شما کمک کنند را از دست بدهید.

٣- مي توانيد با بررسي نتايج آزمون، نقاط ضعف خود را بررسي كرده و مشخص كنيد كدام مباحث براي شما ساده تر است، كارنامه هاي تحليلي آزمون هاي گزينه ٢ به شما مشاوره اي سودمند در اين مورد خواهند داد.این کارنامه ها به شما کمک می کند نقاط ضعف و قوت خود را به درستی شناخته و برای بهبود نقاط ضعف خود تلاش کنید و سعی کنید در هر آزمون میزان کمی پیشرفت کنید.

٤- می توانید درصدهای قبولی رشته مورد نظرتان را با استفاده از کارنامه های پذیرفته شدگان موجود در کانال و سایت گزینه ٢ بررسی نمایید.

بنابراين به خاطر داشته باشید كه با تمام توان تلاش كنيد و به درصدهاي كم قانع نباشيد.شما باید با رعایت دقیق ساعت مطالعه، شرکت در یک آزمون آزمایشی مناسب و بررسی دقیق و هوشمندانه نتایج آزمون خود با استفاده از کارنامه های موجود در سایت، برای بهبود شرایط علمی خود بکوشید.
 

6 سال قبل  

تعداد مشاهده 668