سلام ، بهترین روش درس خوندن کنکوریا در دی ماه چیه ؟


سلام ، بهترین روش درس خوندن کنکوریا در دی ماه چیه ؟

سلام

١- اگر داوطلب در حال تحصیل هستید، در دوران امتحانات اولویت شما باید مطالعه دروس نیمسال اول همگام با برنامه امتحانی مدرسه (که همان برنامه آزمون شماره پنج گزینه دو می باشد) باشد.

٢- اگر داوطلب فارغ التحصیل هستيد نيز بايد براساس برنامه داوطلبان فارغ التحصیل موجود در سایت و کانال گزینه دو اولويت مطاله تان دروس نيم سال اول سال چهارم باشد.

٣- مراحل مطالعه در دوران جمع بندی مبحثی به این صورت است که ابتدا جزوه درسی خود را دقیق و موشکافانه مطالعه نمایید و خلاصه نویسی کرده یا خلاصه های خود را تکمیل نمایید.
مطالعه کتاب درسی را فراموش نکنید. زیرا کتب درسی منبع اصلی طراحان آزمون سراسری هستند و باید حتما مطالعه شوند.
برای تکمیل یادگیری های خود تست آموزشی زده و نکات آن را وارد خلاصه نویسی های خود نمایید و در نهایت پس از تکمیل خلاصه نویسی های خود، نمونه سوالات امتحان حل کنید تا بتوانید به تسلط خوبی در هر درس و مبحث برسید.

٤- درس عربی هر سه گروه آزمایشی و دروس اقتصاد، روانشناسی و منطق (در گروه آزمایشی علوم انسانی) باید برای حفظ آمادگی در این دوره مطالعه شوند.

٥- اگر در دوران جمع بندی نیمسال اول، فرصت داشتید می توانید دروس پایه را نيز مطالعه نماييد. اما در صورتیکه وقت لازم برای جمع بندی دروس پایه نداشتید می توانید اقدامات آن ها را در دوران جمع بندی نوروز به اتمام برسانید.

بنابراین در دوران جمع بندی نیمسال اول باید تمرکز شما روی دروس نیمسال اول سال چهارم و دروس پایه ای که در امتحانات نمی آیند باشد و همچنین با انجام دقیق مراحل مطالعه در دوران جمع بندی می توانید اقدامات این دروس را تکمیل کرده و تعداد دفعات مرور آن ها را بالا ببرید تا در آزمون سراسری به موفقیت برسید.

6 سال قبل  

تعداد مشاهده 539