تخمین رتبه و ارتقای رتبه


تخمین رتبه و ارتقای رتبه

تخمین رتبه گزینه دو بر اساس نتایج آزمون سراسری سال گذشته، ارائه می شود..مهم ترین دغدغه داوطلبان کنکور این است که بتوانند رتبه خود را تخمین بزنند و آن را بهبود ببخشند. داوطلبان گزینه دو می توانند در آزمون های آزمایشی کشوری خود، در کارنامه تخمین رتبه این خدمت را دریافت کنند. در عین حال این امکان برای داوطلبان فراهم شده است که با کمک نرم افزار تخمین رتبه گزینه دو، درصدهای احتمالی خود را وارد کنند و در مقایسه با آخرین آزمون سراسری برگزار شده، تخمین رتبه در سهمیه و زیرگروه های مختلف بگیرند. حتی پس از آن هم بتوانند بر اساس عملکرد خود ساده ترین راه حلی که می تواند بیشترین تاثیر را در ارتقای رتبه شان داشته باشد، دریافت نمایند. اگر علاقمند به داشتن اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی ارائه این راه حل هوشمندانه و راهنمای آن هستید تا پایان این مطلب با ما باشید.


تخمین رتبه

برای اینکه خودتان را با بزرگ ترین جامعه آماری مقایسه کنید فقط یک راه وجود دارد؛ آن هم مقایسه با عملکرد داوطلبان کنکور سال گذشته است. در نرم افزار تخمین رتبه گزینه دو شما می توانید درصدهایتان را وارد کنید و با مشخص کردن شهر خود، سیستم اطلاعات شما را دقیقا با شرکت کنندگان کنکور سال قبل مقایسه می کند و حدود رتبه شما را تخمین می زند. این روش دقیقاً مشابه فرمولی است که سازمان سنجش آموزش کشور در محاسبه تراز آزمون سراسری استفاده می کند.

برای استفاده از تخمین رتبه گزینه دو روی لینک زیر کلیک کنید. دقت کنید این خدمت، تنها ویژه داوطلبان کنکور گزینه دو است و از فروردین تا خرداد نیز برای پایه یازدهم هم فعال می شود.

تخمین رتبه

ارتقای رتبه

وقتی رتبه شما تخمین زده شد، نوبت به این می رسد که با برنامه ریزی صحیح آن را ارتقا دهید. مشاوران توصیه می کنند داوطلبان کنکور تا اسفند تمام درس های خود را مطالعه کرده باشند و از فروردین مرور و جمع بندی را آغاز نمایند. دقیقا در همین زمان است که هر داوطلب بایستی دقیقا بر اساس توانمندی و نیاز خود یک برنامه هوشمندانه برای مطالعات و تست زنی در پیش بگیرد. اما واقعا بهترین برنامه برای هر داوطلب چیست؟ 

هیچ مشاوری نمی تواند بدون کمک تکنولوژی پاسخ این سوال شما را بدهد. سامانه ارتقای رتبه گزینه دو نیز با همین هدف طراحی شده است تا بهترین و ساده ترین روش برای ارتقای رتبه را به شما بدهد. مثلا ممکن است درس سرنوشت ساز برای دو نفر با تخمین رتبه مشابه، متفاوت باشد و این فقط با مقایسه هوشمند درصدهای شما با پذیرفته شدگان کنکور سال گذشته امکان پذیر است. شما درصدهایتان را وارد می کنید، تخمین رتبه می گیرید و پس از آن مهم ترین و تاثیرگذارترین درس ها در ارتقای رتبه برای شما نمایش داده می شود. درس هایی که حدس می زنید بتوانید بهبود دهید را انتخاب می کنید و سپس از بین گزینه ها، رتبه هدفتان را مشخص می کنید. به این ترتیب سیستم به شما می گوید در هر درس بایستی چند تست صحیح بیشتر بزنید تا به رتبه موردنظرتان برسید و حتی امکان انتخاب رشته با این رتبه هم برایتان فراهم شده است.

این نرم افزار از فروردین هر سال فعال می شود و تا زمان برگزاری آزمون سراسری در اختیار داوطلبان کنکور گزینه دو است. توصیه می کنیم پیش از استفاده از نرم افزار، فیلم راهنمای پایین همین مطلب را مشاهده کنید.

دسترسی به نرم افزارهای تخمین رتبه و ارتقای رتبه فقط برای داوطللبان کنکور گزینه دو و دبیران و مشاوران عضو سایت امکان پذیر است. در صورتیکه رمز عبور و نام کاربری خود را فراموش کردید، اینجا کلیک کنید.

در سامانه مشاوره هوشمند گزینه دو، شما می توانید به نرم افزارهای تخمین رتبه و ارتقای رتبه، آخرین قبولی ها و کارنامه های کنکور در کنار یکدیگر دسترسی داشته باشید. این بسته مشاوره ای، نقش یک مشاور کنکور خوب را برای شما ایفا می کند.


درحال بارگذاری...
دانلود تخمین رتبه و ارتقای رتبه (فیلم) - 9.07 MB
2 سال قبل  

تعداد مشاهده 429531