نظرسنجی آزمون


نظرسنجی آزمون

 با توجه به برگزاری آزمون روز جمعه، پیشنهادات و انتقادات خود را نسبت به این آزمون از طریق قسمت نظرات، که در ادامه همین مطلب قرار دارد، برای مدیریت مجموعه و دیگر دست اندرکاران برگزاری آزمون ارسال نمایید.

یقینا تمام نظرات، چه آنهایی که تایید می شوند و به نمایش عمومی در می آیند و چه آنهایی که به هر دلیلی تایید نمی شوند، توسط مسئولین مربوطه دیده و بررسی خواهند شد.

لازم به ذکر است شما می توانید قبل از ارسال نظر با بررسی صفحه سوالات متداول، پاسخ بسیاری از سوالات خود ازقبیل دلیل عدم مشاهده کارنامه و غیره را مشاهده کنید.

 

  • مواردیکه نظر ارسال شده، جهت نمایش در سایت تایید نمی گردد:
  1. معرفی و تبلیغ کتاب، جزوه، فیلم آموزشی، دبیر، مشاور، سایت و سایر موسسات همکار

  2. اعلام میزان ساعت مطالعه و نظراتیکه باعث تضعیف روحیه دیگر کاربران سایت شود

  3. اشکال در سوالات آزمون (از آنجاییکه معمولا عمده اشکالات اعلام شده وارد نیست، این نظرات جهت نمایش تایید نمی گردد اما تمامی آنها جهت بررسی به مسوولان گروه های آموزشی ارجاع داده می شود و نتیجه بررسی در صفحه اصلاحیه آزمون اعلام می شود).

  4. مشکل در برگزاری آزمون (این نظرات نیز جهت نمایش تایید نمی گردند ولی توسط امور نمایندگی های موسسه بررسی گردیده و سپس به نماینده مربوطه تذکرات لازم جهت جلوگیری از تکرار داده خواهد شد)

 

  نکات مهم:  برای دسترسی سریع تر به سوالات خود، قبل از ارسال نظر از طریق لینک های زیر اقدام نمایید.

نحوه ورود به سایت ، مشاهده کارنامه و دسترسی به برخی از مهمترین ترین خدمات آموزشی و مشاوره ای ، توضیحات نام کاربری و رمز عبور 


با مراجعه به قسمت پرسش و پاسخ های مشاوره ای سایت می توانید جواب اکثر سوالات مشاوره ای خود را دریافت نمایید.

د ر صورتیکه با پیام  " پاسخبرگ شما هنوز دریافت نشده است و یا برای مشاهده نتیجه آزمون خود با نمایندگی شهر خود تماس بگیرید " مواجه شدید 
جهت پیگیری صرفا با نمایندگی شهر خود در ساعات اداری تماس حاصل نمایید.


             

9 ماه قبل  

تعداد مشاهده 504414


  نظرات


برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید

     درحال بارگذاری