مشابهت سوالات کنکور 93 با آزمون های گزینه دو


مشابهت سوالات کنکور 93 با آزمون های گزینه دو

آزمون‌های آزمایشی از جمله ابزارهایی است که دانش‌آموزان و داوطلبان ورود به دانشگاه‌ها و مؤسّسات آموزش عالی، برای مواجهه‌ی بهتر با آزمون سراسری، ناگزیر از شرکت در آن‌ها هستند. فارغ از تمام فوایدی که این آزمون‌ها می‌توانند برای آماده‌سازی دانش‌آموزان و داوطلبان آزمون‌های سراسری داشته باشند، این نکته که آزمون‌های آزمایشی دارای چه میزان تشابه و تطابق با فضای واقعی آزمون سراسری هستند و به چه میزان داوطلبان را با واقعیّت آزمون سراسری مواجه می‌سازند از اهمّیّت خاصی برخوردار است.

مؤسّسه‌ی آموزشی فرهنگی گزینه‌دو که بدون شک از نخستین مؤسسه‌های برگزارکننده‌ی آزمون‌های آزمایشی کشوری است مفتخر است که به‌صورت کاملاً مستند اعلام نماید آزمون‌های آزمایشی برگزار شده توسّط این مؤسّسه در سال تحصیلی 93-92 بیش‌ترین و نزدیک‌ترین مشابهت‌ها را با آزمون سراسری 93 داشته است.
این مشابهت‌ها شامل مشابهت موضوعی، محتوایی، مفهومی و حتی مشابهت‌های عینی
است.

برای ارائه‌ی آمار دقیق و مستند، پرسش‌های 14 مرحله آزمون‌های آزمایشی گزینه‌دو در سال تحصیلی 93-92 ، 4 مرحله آزمون‌های آزمایشی طرح گام اول 92، 6 مرحله آزمون‌های غیرحضوری ارائه شده همراه آزمون‌های آزمایشی در طول سال تحصیلی و 6 مرحله آزمون‌های غیرحضوری طرح گام اول 92، یک‌به‌یک و به دقت مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

در تصویر زیر به اجمال جدول مطابقت پرسش‌های بسته‌ی آموزشی گزینه‌دو با پرسش‌های آزمون سراسری سال 93 به تفکیک در درس‌های مختلف در سه گروه آزمایشی ریاضی، تجربی و انسانی آورده شده است و در پایین جدول نیز گزارش تفصیلی تطابق پرسش‌ها جهت روشن‌تر شدن ذهن شما عزیزان با فرمت PDF جهت دانلود ارائه شده است.

 

دانلود گزارش تفصیلی مشابهت مفهومی پرسش های آزمون سراسری 93
با پرسش های آزمون های موسسه گزینه در سال تحصیلی 93-92 دو به همراه لیست پرسش های مشابه با فرمت PDF


گروه ریاضی

گروه تجربی

گروه انسانی
9 سال قبل  

تعداد مشاهده 37429


  نظرات


برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید

     درحال بارگذاری