برنامه مطالعاتی خدمت اختصاصی داوطلبان ثبت نامی در طرح گام اول 97 بوده که بعد ازهر مرحله از آزمون های حضوری ارایه خواهد شد. دسترسی به برنامه مطالعاتی صرفا از طریق ثبت نام در طرح گام اول 97 امکان پذیر بوده و دسترسی عمومی برای سایر کاربران وجود ندارد. برای استفاده از این خدمت باید با نام کاربری و رمز عبور ویژه این طرح وارد سایت شوید.

 


دوستان عزیز سلام

برنامه‌ای عمل کردن از مهم‌ترین بخش‌های فعّالیّت مطالعاتی داوطلبان آزمون سراسری است و مکتوب بودن این برنامه از اهمّیّت ویژه‌ای برخوردار است.

اگرچه برنامه‌ی آزمون‌های آزمایشی به‌عنوان «برنامه‌ی بلند مدّت راهبردی» برای تمام داوطلبان یکسان است امّا برای تنظیم برنامه‌های «میان مدّت» و «کوتاه مدّت» متناسب با وضعیّت داوطلبان باید به گونه‌ای متفاوت عمل نمود. اصولاً داوطلبان به سه گروه عمده تقسیم می‌شوند.

🔸 سطح خوب: ویژه داوطلبانی است که در آزمون تعیین سطح عملکرد مناسبی داشته اند یا می توانند در مدت زمان تابستان، زمان زیادی را به اجرای برنامه مطالعاتی اختصاص دهند.

🔹 سطح قابل قبول: ویژه داوطلبانی است که در آزمون تعیین سطح عملکرد مطلوبی داشته اند یا در طول می توانند مدت زمان کمتری را به مطالعه اختصاص دهند.

🔸سطح نیازمند تلاش: ویژه داوطلبانی است که در آزمون تعیین سطح، عملکرد مناسبی نداشته اند یا به دلیل شروع کلاس های مدرسه یا آموزشگاه می توانند فرصت کمتری را به فعالیت مطالعاتی بپردازند.

لازم است هریک از داوطلبان متناسب با شرایطی که دارند از برنامه‌ی ویژه‌ی خود استفاده نمایند تا به نتایج دلخواه خود دست پیدا نمایند.

 


     درحال بارگذاری

    اطلاعات دیگری برای نمایش وجود ندارد