سوال و جواب های متداول درباره نرم افزار بانک سوال نسخه دانش آموز


سوال و جواب های متداول درباره نرم افزار بانک سوال نسخه دانش آموز

برای استفاده از بانک سوال نیاز به نصب نرم افزار  دارم؟

 • خیر، برای استفاده از نرم افزار فقط نیاز به اینترنت و یک مرورگر داشته و نیازی به نصب هیچ نرم افزار خاصی نیست.

چگونه وارد نرم افزار شوم؟ 

 • ابتدا وارد صفحه اصلی سایت گزینه دو (http://gozine2.ir) شده و از منوی نرم افزار بانک سوال دانش آموزان و قسمت مورد نظر را انتخاب کنید.

هزینه خرید نرم افزار چقدر است؟

 • این نرم افزار برای تمامی دانش آموزانی که در آزمون‌های گزینه دو شرکت می‌کنند رایگان بوده و نیازی به پرداخت هزینه اضافه نیست. در واقع این نرم افزار یکی از خدمات جانبی آزمون های ارزشیابی موسسه گزینه دو است.

روش ثبت نام در این نرم افزار چیست؟

 • جهت ثبت نام و استفاده از این نرم افزار در صورتیکه در آزمون های گزینه دو شرکت هنوز ثبت نام نکرده اید از طریق سایت گزینه دو  (http://gozine2.ir) و یا از طریق نمایندگی شهر خودتون در آزمون های گزینه دو ثبت نمایید.

این نرم افزار چه محتوای آموزشی در اختیار من قرار می‌دهد؟ 

 • در حال حاضر هزاران سوال تستی استاندارد در نرم افزار موجود است که شامل سوال‌های تالیفی استاندارد مختص نرم افزار و سوال‌های آزمون‌های گزینه دو است. به‌زودی سوال‌های غیر چهارگزینه ای و محتواهای مختلف آموزشی به نرم افزار اضافه خواهد شد.

چرا نرم افزار های مشابه را انتخاب نکنم؟ تمایز نرم افزار گزینه دو چیست؟

 • سوال‌های موجود در نرم افزار گزینه دو کاملا تالیفی بوده و استاندارد بودن مهم ترین شرط ورود سوال به این نرم افزار است. این سوال‌ها در گروه های ۳ تا ۸ نفره توسط اساتید مجرب بررسی شده و پس از بحث و بررسی علمی صورت گرفته بر روی سوال‌ها وارد نرم افزار می‌شوند. موسسه گزینه دو به هیچ عنوان کیفیت سوال های نرم افزار خود را فدای کمیت نمی‌کند و تمام سوال‌های موجود سوال‌‌های استاندارد و خوب علمی است.

نرم افزار بروز رسانی و پشتیبانی دارد؟

 • این نرم افزار بدون نیاز به آپدیت توسط شما، به‌صورت هفتگی و در بعضی مواقع به‌صورت روزانه آپدیت شده و سوال‌های جدید وارد نرم افزار خواهد شد. حتی در مورد امکانات و ظاهر نرم افزار نیز مدام در حال بهبود و ارتقا هستیم که این تغییرات را می‌توانید از قسمت تاریخچه تغییرات در نرم افزار مشاهده کنید.

امکان استفاده از نرم افزار با تلفن همراه و تبلت وجود دارد؟

 • بله، شما با هر وسیله و دستگاهی که امکان اتصال به اینترنت را داشته باشد میتوانید با نرم افزار کار کنید. موبایل، تبلت، رایانه

میتوانم بدون ثبت نام در آزمون های موسسه نرم افزار را خریداری کنم؟

 • در حال حاضر امکان استفاده از نرم افزار فقط برای دانش آموزانی است که در آزمون‎های موسسه گزینه دو ثبت نام کرده باشند.

برای استفاده از نرم افزار در سال تحصیلی محدودیتی دارم؟

 • خیر، برای استفاده از نرم افزار در طول سال تحصیلی محدودیتی وجود ندارد.
۲۷ مرداد ۱۳۹۷  

تعداد مشاهده 7993


  نظرات   درحال بارگذاری