اصلاحیه های آزمون های طرح گام اول 97


اصلاحیه های آزمون های طرح گام اول 97

کاربران گرامی

پس از برگزاری هر مرحله از آزمون های موسسه آموزشی فرهنگی گزینه دو، تمام نظرات، پیشنهادات و انتقادات نسبت به سوالات آزمون که از طریق دانش آموزان، دبیران، نمایندگی ها و مدارس به موسسه ارجاع می گردد، بررسی شده و ترتیب اثر داده می شود. مواردی از قبیل مشکلات علمی و محتوایی و یا نادرست بودن گزینه پاسخ، توسط مسوولین دروس در هرگروه درسی با دقت تمام بررسی شده و در صورتی که این اشکالات وارد نباشد، توضیح مسوول درس مربوطه جهت رفع اشکال گفته شده ارسال خواهد شد.

در صورتی که اشکال آزمون وارد باشد، در این صفحه به تفکیک پایه و گروه درسی اطلاع رسانی می گردد. پس از قطعی شدن هر مورد اشکال آزمون، اصلاحات مربوطه در دیتابیس آزمون اعمال شده و کارنامه ها دوباره تولید می شوند. شما می توانید با دریافت مجدد کارنامه ها اطلاعات تصحیح شده مربوط به آزمون را در اختیار داشته باشید.

لازم به ذکر است همیشه نهایت تلاش تمام گروه های درسی بر صحت و درستی سوالات آزمون ها بوده، لذا خواهشمندیم نظرات خود را نسبت به سوالات آزمون با موسسه گزینه دو در میان بگذارید تا در اصلاح و بهبود آزمون های بعدی از نظرات سازنده شما استفاده گردد.

 

موفق باشید
موسسه آموزشی و فرهنگی گزینه دو


اصلاحیه آزمون 22 تیر ۹۷
درآزمون برگزار شده در تاريخ 97/04/22 از ميان تمام نظرات، پيشنهادات و انتقادات دريافت شده، مواردی اعتراض مستقيم به پرسش هاي آزمون در پايه هاي مختلف وجود داشت كه تمامي آن ها در واحد آموزش به صورت كامل بررسي شده و در نهايت تاکنون 2 مورد اشكال در آزمون  تشخيص داده شد.
 
به منظور رفع ابهام دانش آموزان گرامي، تمامي موارد اعتراضي به صورت مكتوب و مشروح در قسمت نظرات سایت پاسخ داده شده است.
شماره سوال
مقطع
درس
گروه آزمایشی
توضیح
144
154
داوطلب آزمون سراسری
شیمی
ریاضی
تجربی
 گزینه های 1 و 4 پاسخ است
153
داوطلب آزمون سراسری
جغرافیا
انسانی
سوال حذف شد


اصلاحیه آزمون 1 تیر ۹۷

در آزمون  برگزار شده در تاريخ 1397/04/01 از ميان تمام نظرات، پيشنهادات و انتقادات دريافت شده، مواردی اعتراض مستقيم به پرسش هاي آزمون در رشته هاي مختلف وجود داشت كه تمامي آن ها در واحد آموزش به صورت كامل بررسي شده و هيچكدام از اعتراض ها وارد نبودند.۱ تیر ۱۳۹۷  

تعداد مشاهده 2965