نظرسنجی آزمون


نظرسنجی آزمون

 

با توجه به برگزاری آزمون روز جمعه، پیشنهادات و انتقادات خود را نسبت به این آزمون از طریق قسمت نظرات، که در ادامه همین مطلب قرار دارد، برای مدیریت مجموعه و دیگر دست اندرکاران برگزاری آزمون ارسال نمایید.

یقینا تمام نظرات، چه آنهایی که تایید می شوند و به نمایش عمومی در می آیند و چه آنهایی که به هر دلیلی تایید نمی شوند، توسط مسئولین مربوطه دیده و بررسی خواهند شد.

لازم به ذکر است شما می توانید قبل از ارسال نظر با بررسی صفحه سوالات متداول، پاسخ بسیاری از سوالات خود ازقبیل دلیل عدم مشاهده کارنامه و غیره را مشاهده کنید.

 

 • مواردیکه نظر ارسال شده، جهت نمایش در سایت تایید نمی گردد:
 1. معرفی و تبلیغ کتاب، جزوه، فیلم آموزشی، دبیر، مشاور، سایت و سایر موسسات همکار
 2. اعلام میزان ساعت مطالعه و نظراتیکه باعث تضعیف روحیه دیگر کاربران سایت شود
 3. اشکال در سوالات آزمون (از آنجاییکه معمولا عمده اشکالات اعلام شده وارد نیست، این نظرات جهت نمایش تایید نمی گردد اما تمامی آنها جهت بررسی به مسوولان گروه های آموزشی ارجاع داده می شود و نتیجه بررسی در صفحه اصلاحیه آزمون اعلام می شود). دقت نمایید در صورتیکه می خواهید اشکال در سوالات آزمون را اعلام نمایید حتما مقطع، رشته، شماره سوال و دلیل خود را اعللام نمایید.
 4. مشکل در برگزاری آزمون (این نظرات نیز جهت نمایش تایید نمی گردند ولی توسط امور نمایندگی های موسسه بررسی گردیده و سپس به نماینده مربوطه تذکرات لازم جهت جلوگیری از تکرار داده خواهد شد)

 

 • ⚠️نکته مهم :
   
 • جهت بررسی راحت تر و دقیق تر نظرات، می بایست قبل از نوشتن نظر، نام شهر و موضوع کلی نظر خود را در قسمت مربوطه انتخاب نمایید و مقطع و گروه آزمایشی خود را در متن نظر بنویسید.
 • با مراجعه به قسمت پرسش و پاسخ های مشاوره ای سایت می توانید جواب اکثر سوالات مشاوره ای خود را دریافت نمایید.
 • قبل از ارسال اشکال آزمون، اصلاحیه آزمون را ملاحظه نمایید.   


   لطفا قبل از ارسال نظر حتما نظرات قبلی را مطالعه نمایید. اکثر سوالات شبیه هم هست و نظرات تکراری جهت سهولت و صرفه جویی در وقت شما تایید نمی گردد.

  لازم به ذکر است شما می توانید قبل از ارسال نظر با بررسی سوالات متداول  پاسخ بسیاری از سوالات خود مانند  دلیل عدم مشاهده کارنامه و غیره را  سریع تر دریافت نمایید.


۲۸ شهریور ۱۳۹۷  

تعداد مشاهده 417384

  نظرات


برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید

   درحال بارگذاری